Firma

Jesteśmy na rynku od ponad 10 lat i od właśnie tylu zbieramy nasze doświadczenie we wdrażaniu e-Commerce'ów dla dużych firm. Współpracujemy z niektórymi firmami od początku naszego powstania i cieszymy się mogąc powiedzieć, że zbudowaliśmy trwałe i partnerskie relacje. Wyznajemy zasadę, że komunikacja jest kluczem do sukcesu, dlatego nasi Klienci są z nami na każdym etapie realizacji, wpływając na jej ostateczny kształt. Wierzymy, że tylko w ten sposób możemy tworzyć dopracowane pod każdym kątem projekty.

Global4Net biuro

Sprawdź, kto zajmie się Twoim biznesem

Jest nas już ponad 60 osób i każdy z nas wnosi kompetencje, które pozwalają nam na co dzień dostarczać kompleksowych rozwiązań dla naszych klientów. Prócz wiedzy specjalistycznej wyróżnia nas również wiedza domenowa, która pozwala nam sugerować rozwiązania dopasowane do Twojej branży i potrzeb. Każdy z naszych ekspertów w codziennej pracy kieruje się transparentnością, dobrymi praktykami oraz jest nakierowany na cel, który pozwoli Tobie oraz nam osiągnąć najwyższą jakość.

Nasze doświadczenie potwierdzają liczne certyfikaty:
» Magento Certified Developer,
» Magento Certified Developer Plus,
» Magento Certified Front End Developer,
» Zend Framework Certificate,
» SALESmanago Marketing Automation Specialist,
» JAVA professional certification.

certyfikaty-magento

Misja i wizja

 • MISJA

  Naszą misją jest bycie dla Ciebie partnerem technologicznym, na którym możesz bezwzględnie polegać. Chcemy abyś poznał kulturę pracy i wartości Global4Net, poprzez możliwość angażowania się na każdym etapie projektu.

  Pragniemy dać Ci gwarancję, że Twój biznes jest w rękach ekspertów, których możesz darzyć zasłużonym zaufaniem


 • WIZJA  Zostać inicjatorem innowacyjnych rozwiązań IT dla e-Commerce i pomagać naszym partnerom wkroczyć w erę transformacji cyfrowej.

Co nas wyróżnia

W naszej współpracy stawiamy na partnerskie relacje, których głównym aspektem jest transparentność. Każdy projekt, task oraz czas poświęcony danemu zadaniu raportujemy w narzędziu JIRA, do którego masz dostęp 24/7.
Dodatkowo z chęcią pozwalamy klientom brać udział w tygodniowych sprintach projektowych z udziałem naszego zespołu.

wyrozniki-firmy-global4net

Zarząd Global4Net

 • Od 12 lat współwłaściciel Global4Net. Lider w projektach dla jednych z największych sklepów e-Commerce w Polsce. Pracował przy wdrożeniu produkcyjnym blisko 100 projektów m.in: NEONET, NEO24, Zegarownia, Saint-Gobain i wielu innych.

 • Współwłaściciel Global4Net, architekt rozwiązań IT oraz rozwiązań chmurowych, zaprojektował serwisy wykorzystujące rozwiązania z zakresu Magento, React, Symfony 2, PWA.
  Jedna z pierwszych osób w Polsce, która zaprojektowała produkcyjne rozwiązanie PWA, przetestowanie w działaniu przy milionowym ruchu (7,5 miliona sesji miesiąc).