Blog

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Nie tak dawno mieliśmy przyjemność realizacji nowego projektu, tym razem w obszarze gastronomii. W naszych działaniach skupiliśmy się na realizacji planów oraz zamierzeń klienta. Jego pomysłem było stworzenie sklepu, w którym będą sprzedawane elementy wyposażenia kuchni. W związku ze sporą ilością produktów Magento okazało się doskonałym wyborem, pozwalając na płynne funkcjonowanie sklepu oraz rozbudowę o wymagane funkcjonalności.

 

Cucinare- sama już nazwa brzmi ciekawie, a co jest dalej? Cóż, świetne rozwiązania oraz doskonałe produkty, które zadowolą niejednego pasjonata domowego gotowania.

 

 

 

Czytaj dalej
Opublikowany w dziale Aktualności

W ostatnim czasie coraz większą popularnością cieszą się sklepy responsywne - dopasowujące się do rozdzielczości urządzenia używanego przez danego użytkownika, w zależności czy dysponuje on tabletem czy też urządzeniem mobilnym. Wiele mówi się również o tym, iż Google będzie wyróżniać sklepy internetowe dostosowane do nowych standardów poprzez premiowania ich pozycji w wynikach wyszukiwania. W związku z powyższym podążając za nowymi  standardami zespół Global4Net wdrożył sklep internetowy Smartandroid (smartandroid.pl) przystosowując go zarazem do nowych standardów.

 

Czytaj dalej
Opublikowany w dziale Aktualności

Tym razem na wdrożenia oprogramowania Magento jako podstawy swojej platformy ecommerce zdecydował się jeden z największych producentów palet drewnianych w Europie firma Rotom. To kolejna już firma po polskim oddziale Castoramy czy dystrybutorze kabli firmie TIM S.A. która wiąże swoją sprzedaż internetową z platformą Magento.

Czytaj dalej
Opublikowany w dziale Aktualności

GorillaSports to sklep internetowy z artykułami sportowymi działający do tej pory na terenie Niemiec oraz Wielkiej Brytanii. Od niedawna jego asortyment dostępny jest również dla polskich klientów. Przy wdrożeniu polskiej wersji sklepu zdecydowano się platformę Magento. Efekty prac można zobaczyć na stronie gorillasports.pl

Czytaj dalej
Opublikowany w dziale Aktualności

W dniach 23-24 listopada odbyła się pierwsza oficjalna konferencja Magento w Polsce. Spotkanie to było okazją do wymiany doświadczeń i kontaktów biznesowych. Zorganizowana w hotelu Mariott imprez była bardzo dobrze przygotowana pod względem organizacyjnym. Nie zabrakło firm z innych krajów w tym Niemiec czy nawet Ghany.

 

Czytaj dalej
Opublikowany w dziale Aktualności

W dniach 23 - 24 listopad w Warszawie planowana jest pierwsza Konferencja Magento w Polsce. Jest to pierwsze tego typu wydarzenie w naszym kraju i jest zwiastunem tego co już od kilku lat obserwujemy między innymi w Niemczech czyli dużej popularyzacji platformy Magento.

 

Mówią że pierwsza jaskółka wiosny nie czyni. Miejmy nadzieję, że w tym przypadku będzie inaczej i już wkrótce również nasz kraj pod względem e-commerce osiągnie światowe standardy. Tak czy inaczej zapraszam wszystkich miłośników Magento. Zapisy na dalsze informacje odnośnie planowanej konferencji możliwe są na stronie: http://meetmagento.pl/

Czytaj dalej
Opublikowany w dziale Aktualności

Artykuł o naszej agencji interaktywnej ukazał się 24 marca w „Słowie Wrocławian”. Autorką tekstu jest Alicja Turek.

Czytaj dalej
Opublikowany w dziale Aktualności

Global4Net zorganizował wieczór whiskey. Były degustacje coś do jedzenia oraz dobra zabawa. 

Poza spotkaniem biznesowym, cały wieczór spędziliśmy na dobrej zabawie. Może za kilka miesięcy znów spotkamy się na takim wieczorze.

Czytaj dalej
Opublikowany w dziale Aktualności

Kontakt

11.11.2011

Osoby zainteresowane współtworzeniem bloga oraz wszelkie osoby i firmy zainteresowane reklamą na blogu proszę o kontakt na adres mailowy:

redakcja@poznajmagento.pl

 

W przypadku chęci kopiowania artykułów wiedz że w 99% przypadków zezwalam na kopiowanie, jeśli zastosujesz się do następujących punktów:

- na końcu zamieszczanego artykułu napiszesz kto jest autorem i zamieścisz link do źródła (tam gdzie jest artykuł, nie do strony głównej)

- podeślesz mi listę kopiowanych artykułów i adres, gdzie będą zamieszczone

Czytaj dalej
Opublikowany w dziale Aktualności
Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3