Blog

Zarządzanie dużą ilością dóbr na sprzedaż to niełatwe zadanie. Najważniejsze jednak, żeby odbywało się ono w sposób niewchodzący w drogę prowadzeniu sprzedaży. Sukces gospodarowania zapasami jest bezpośrednio powiązany z sukcesem w handlu. Magento wychodzi sprzedawcom naprzeciw, zapewniając odpowiednie narzędzia zarządzania zapasami tak, aby usatysfakcjonować zarówno samego sprzedawcę i jego klienta.

10 technik zarządzania zapasami dla e-commerce

Czytaj dalej

Czym jest Content marketing? To przede wszystkim potężne narzędzie, które szczególnie w branży B2B ma duży wpływ na osiąganie pokaźnych zysków, a gdy się o niego nie zadba, może okazać się, że firma poniosła fiasko.

content marketing dla b2b

Czytaj dalej

System PIM (Product Information Management) jest narzędziem, które powinno stać na najwyższym poziomie, jednocześnie dopasowując się do Twoich potrzeb. Wachlarz wyboru wśród produktów na rynku, który zaopiekują się Twoją informacją produktową, jest szeroki. Na co należy zwracać uwagę? Jakie funkcje rozważyć podczas wyboru systemu PIM? Który z nich sprosta wymaganiom rynku, ale również dostosuje się do przyszłych potrzeb? Co wybrać, aby również Twój zespół na tym skorzystał? Poznaj odpowiedzi na powyższe pytania.

jak wybrać system PIM

Czytaj dalej

Tagi:

PIM, czyli z języka angielskiego Product Information Management oznacza zarządzanie informacją produktową przedsiębiorstwa. To model biznesowy i technologiczny zaprojektowanym, by w efektywny sposób zarządzać informacją o posiadanych w asortymencie produktach. System PIM chętnie wykorzystuje się w działalności e-commerce, ponieważ znacząco ułatwia obsługę sklepu online oraz kreuje pozytywne doświadczenia klientów w styczności z działalnością firmy.

akeneo system zarządzania informacją produktową

Czytaj dalej

Tagi:

Product Information Management (PIM), czyli system do zarządzania informacją produktową, chętnie wykorzystywany szczególnie w handlu elektronicznym, jest narzędziem zdecydowanie wzbogacającym każdy biznes. Nie tylko ułatwia zarządzanie informacją produktową, ale także pomaga budować pozytywny wizerunek firmy w oczach klientów. Dzięki kompletnym danym, interesującym i wyczerpującym opisom, użytkownicy są usatysfakcjonowani kontaktem ze sklepem. Takie podejście do administrowania danymi pozwala na nawiązanie emocjonalnej więzi z użytkownikami. A przecież nie można kreować pozytywnego User Experience bez dobrego doświadczenia produktowego, na które niewątpliwie składają się właśnie wartościowe informacje o asortymencie sklepu.

korzyści z wykorzystania PIM

Czytaj dalej

Tagi:

Zanim zaczniesz rozważać różne produkty wdrażające Product Information Management na wielu kanałach, musisz wiedzieć, czy omnichannel w ogóle jest Ci potrzebny. Dostępność z poziomu wielu kanałów może dać Ci możliwość dostępu do klienta wcześniej nieosiągalnego i zwiększyć prestiż firmy, ale przede wszystkim musi się opłacać. Jaką decyzję podjąć, jeśli posiadasz wiele różnych miejsc docelowych lub wiele różnych zestawów produktów?

pim akeneo

Czytaj dalej

Tagi:

Prowadząc sklep internetowy, z pewnością liczysz się z tym, że wraz ze wszystkimi jego zaletami, idą również pewne niedoskonałości. Wdrożenia e-commerce wiążą się z integracjami, a te przebiegają różnie. Ze względu na złożoność współpracy z klientami, na którą składają się między innymi dostawy, zamówienia, produkty i opisy, nieuniknione są integracje między systemami.

Magento 2

Czytaj dalej

Tagi:

Czym jest PIM? Co powinieneś o nim widzieć? Jak działa i jakie korzyści może przynieść Twojej firmie? Sprawdź odpowiedzi na powyższe pytania, aby w bardziej wydajny sposób zarządzać swoim biznesem.

pim

Czytaj dalej

Tagi:

LinkedIn kojarzony jest głównie z platformą społecznościową, na której możesz zaprezentować się od swojej zawodowej strony. Umożliwia stworzenie wirtualnego CV i krótkiej noty informacyjnej na temat Twojej osoby. LinkedIn daje możliwość nawiązywania kontaktów biznesowych, szukanie osób do współpracy czy do zatrudnienia. Sprawdza się świetnie w kooperacji B2B. Dzięki temu serwisowi możesz zaprezentować się ze swojej najlepszej strony. Jednak oprócz treści, którą zredagujesz o sobie, równie duży wpływ na pozytywny odbiór Twojego profilu mają zdjęcia i grafiki.

wymiary grafik na Linkedin

Czytaj dalej

Tagi:

We współczesny handlu elektronicznym klienci preferują i bardziej przywiązują się do marek, które oferują unikalne, a zarazem spójne doświadczenia niezależnie od urządzenia, z którego korzysta się z ich usług. Oznacza to, że nie ma znaczenia, czy wybierze się smartfona, czy komputer stacjonarny, ponieważ wrażenia, których użytkownik doświadczy  w trakcie korzystania ze sklepu online, będą takie same. Ma to ogromne znaczenie, bo kiedy dokładnie prześledzisz proces zakupowy klienta, dojdziesz do wniosku, że często korzysta on z wielu różnych urządzeń, zanim podejmie ostateczną decyzję o zakupie danego produktu.

headless

Czytaj dalej