Blog

Co najbardziej wyróżnia Cię na tle konkurencji? Nie koniecznie musi to być wyjątkowy produkt. To przede wszystkim wyjątkowe doświadczenie klienta, które oferujesz mu w trakcie styczności z Twoim sklepem online. Niezależnie więc od tego, czy jesteś producentem, dystrybutorem, hurtownikiem, czy sprzedawcą detalicznym to właśnie pozytywne doświadczenie online przekłada się na rentowność Twojego biznesu. Podejście zorientowane na klienta szczególnie istotne jest w sektorze B2B. Ponieważ najczęściej tego typu transakcje i spotkania muszą odbywać się tam gdzie chce i kiedy tego klient.

Czytaj dalej

Tagi:

Globalna pandemia COVID-19 odcisnęła piętno na sferze biznesu z całego świata. Liczne ograniczenia, z którymi borykają się właściciele firm, szczególnie podkreśliły szczególne znaczenie przestrzeni cyfrowej we współczesnej gospodarce. Dzięki usprawnionym procesom sprzedawcy mogą szybko i sprawnie dostosować się do nowych warunków rynkowych. Bez przeszkód modyfikują więc działające do tej pory strategie i nie porzucają nadrzędnego celu, jakim jest spełnianie potrzeb i oczekiwań swoich klientów. Aby im to ułatwić, Magento Commerce spieszy z pomocą w trudnych czasach ograniczonych zasobów.

Czytaj dalej

Tagi:

Firmy obecne w internecie stale poszukują rozwiązań, które pomogą im wybić się ponad swoją konkurencję i zagwarantować swoim klientom jak najlepsze doświadczenia w kontakcie z ich marką. Dziś szczególnie jest to kwestia wysuwająca się na pierwszy plan, ponieważ sprzedawcy muszą maksymalnie dopasowywać się do potrzeb odbiorców, wczuwać się w ich sytuację i spełniać ich oczekiwania za pomocą oferowanych produktów i za sprawą przyjaznego przekazu całej marki. Jak w osiągnięciu tego celu pomaga Magento Commerce?

Czytaj dalej

Tagi:

Nie ma sprawnej pracy bez odpowiednich narzędzi. Ta zasada sprawdza się w każdej dziedzinie – od branży budowlanej, po biurową. Tak samo jest więc w przypadku działań programistów. Ich prace nie zakończą się powodzeniem bez właściwych narzędzi, które w tym przypadku stanowią programy, umożliwiające stworzenie np. aplikacji internetowych. Istnieje cały przekrój tego typu rozwiązań, które programista wybiera zgodnie ze stylem swojej pracy. Jedną z technologii, na którą warto zwrócić uwagę, jest biblioteka JavaScript o nazwie Vue.js. Do czego służy i dlaczego aż tak zyskuje na znaczeniu w pracy programisty? Dowiedz się tego z naszego wpisu! 

Czytaj dalej

Tagi:

Jeśli zajmujesz się tworzeniem aplikacji, z pewnością zetknąłeś się z React JS. Mimo że nie jest on typowym frameworkiem, oferuje wiele możliwości, dzięki czemu w ostatnich czasach znacząco zyskał na popularności. Wiele znanych i cenionych serwisów zdecydowało się na jego implementację. Wśród grona odbiorców znajduje się m.in. Netflix, Facebook, Instagram, Pinterest i Skype. Zobacz, co ma do zaoferowania React JS i dowiedz się, dlaczego ma tak wielu zwolenników!  

Czytaj dalej

Tagi:

E-learning stał się popularny na przestrzeni ostatnich kilku lat. Jak grzyby po deszczu wyrastają kolejne platformy do nauki np. języków obcych, oferujące certyfikowane kursy z różnych dziedzin i inne możliwości dla osób chcących zdobyć nowe kwalifikacje. Szczególnym powodzeniem platformy e-leraningowe zaczęły cieszyć się podczas pandemii korona wirusa, kiedy zmuszeni do pozostania w domu, szukaliśmy rozwiązań na zagospodarowanie nadmiaru wolnego czasu. To doświadczenie pokazało nam, że przyszłość jest w internecie i z pewnością niektóre dziedziny biznesu znajdą w nim swoją przestrzeń na stałe. Jedną z nich jest właśnie sfera edukacji, dlatego warto przyjrzeć się najlepszym platformom e-learningowym, których można używać do kursów online. Jeśli interesujesz się prowadzeniem własnych szkoleń, działasz w marketingu i chcesz podzielić się swoim doświadczeniem lub jesteś szkoleniowcem i marzysz o otwarciu własnego biznesu, zobacz jakie narzędzie w postaci platformy e-learningowej wybrać!

Czytaj dalej

Tagi:

Zacznijmy od tego, na czym polega proces biznesowy. To uporządkowany ciąg czynności, które służą zaspokojeniu potrzeb klienta procesu, czyli jego odbiorcy. Do realizacji wszystkiego rodzaju procesów są potrzebne odpowiednie zasoby. Aby mówić o pełnym procesie, warto również wyszczególnić pojęcia, które pomagają w obrazowaniu całego zjawiska. Należy do nich mapa procesu, czyli sposób pokazania zależności pomiędzy procesami lub jego elementami. Dzięki niej możemy badać sprawność samego procesu. Istotne jest także pojęcie modelu biznesu, który służy do zobrazowania funkcjonowania procesu. Z kolei prototyp jest już pełnym, sparametryzowanym modelem procesów, który może posłużyć do przeprowadzenia symulacji oraz do wykonania narzędzi wspierających realizację. 

Czytaj dalej

Mirat.eu jest jednym z największych na polskim rynku sklepów internetowych z szeroką ofertą wyjątkowych mebli do domu i biura, a także akcesoriów i dekoracji.

Czytaj dalej

Tagi:

Przed przystąpieniem do wprowadzania wszelkiego rodzaju zmian niezbędne jest odpowiednie przygotowanie. Właśnie w tym celu powstała analiza przedwdrożeniowa. Jest ona dokumentem, który zawiera wszelkie informacje dotyczące wdrożenia nowego systemu do organizacji. Może to być dla przykładu integracja systemu ERP w działalności e-commerce. Dokument ten kumuluje charakterystykę doczesną firmy, plany i założenia na przyszłość. Jest dla pracowników azymutem na dalszy rozwój oraz drogowskazem na drodze do nowego systemu.

Czytaj dalej

Czym jest PIM?

Zanim przejdziemy dalej, warto przytoczyć definicję pojęcia PIM. Rozszerzenie skrótu to Personal Information Manager, czyli zarządzanie informacjami o produkcie. Odnosi się ono to procesu przetwarzania wszystkich danych, treści oraz innych materiałów niezbędnych do wprowadzania produktów na rynek i ich sprzedaży. PIM zapewnia także możliwość tworzenia wysokiej jakości danych do użytku wewnętrznego oraz do wielokanałowej dystrybucji. Aby dokładnie zrozumieć, czym jest i na czym polega zarządzanie informacją produktową, należy bardziej szczegółowo przyjrzeć się jej poszczególnym funkcjom i zastosowaniu.

Czytaj dalej

Tagi: