Blog

Internet w ciągu ostatnich 10 lat zmienił się nie do poznania. Wraz ze stale rosnącą ilością stron internetowych i firm, które zaczynają istnieć w Sieci, zwiększa się standard ich wyglądu, treści, które zawierają, ale przede wszystkim szybkości działania i niezawodności. Niestety, strona ładująca się powoli lub wyświetlająca jedynie komunikat z błędem mocno zniechęca do jej właściciela, tworząc przekonanie, że skoro nie dba on o swoją stronę, to na pewno nie zależy mu na kliencie. W interesie każdego przedsiębiorcy leży więc zadbanie o to, aby jego witryna pozostała na bieżąco z trendami i standardami.

Stosowanie CDN

Czytaj dalej

Webpack to bundler, czyli narzędzie, które potrafi spakować wiele różnych formatów do jednego pliku JavaScript. Nada mu rozszerzenie .js, a zrobi to poprzez przekształcenie i minifikację niepotrzebnego kodu.

czym jest webpack

Czytaj dalej

Skrót pochodzi z angielskiego sformułowania Enterprise Resource Planning. Oznacza to planowanie zasobami przedsiębiorstwa. Ale określenie ERP może oznaczać również system informatyczny, który przyczynia się do lepszego zarządzania przedsiębiorstwem.

integracja ERP z platformą e-commerce

Czytaj dalej

Filmiki video to już nie tylko YouTube. Krótsze i dłuższe filmiki zawładnęły mediami społecznościowymi. Powstają w formie relacji, transmisji na żywo, a także w postaci zapętlonych boomerangów. Umieszczane są także na różnych branżowych stronach internetowych. Ze względu na swoją popularność przenikają również do świata e-commerce. Pojawiają się tam w najbardziej tradycyjnej formie – podczas prezentowania towarów i usług na wszelkie możliwe sposoby.

wideomarketing w e-commerce

Czytaj dalej

Co znacząco wygrywa w optymalizacji transakcji mobilnych? To przede wszystkim prostota. Dowodzą tego wyniki badań przeprowadzone przez Mobile eCommerce Optimizaton Initiative. Otrzymano je dzięki inicjatywie współpracy społeczności Magneto z PayPal, HiConversion i społecznością eCommerce System Integrators.

upraszczanie procesu zakupowego dla urządzeń mobilnych

Czytaj dalej

W 2018 roku Task Force należące do organizacji Magento, wybrało sobie zadanie do wykonania. Wysłuchano głosu społeczności Magento i stworzono Magento Association, czyli stowarzyszenia Magento. Dokonano tego we współpracy i w porozumieniu z wieloma członkami wspólnoty i interesariuszy. Od teraz celem tej organizacji będzie tworzenie niepodległej wspólnoty nonprofit w sposób zorganizowany. Zajmie się ona edukacją, tworzeniem sieci kontaktów i ogólnym wspieraniem społeczeństwa Magento. Są to rzeczy, którymi twórcy Magento zajmowali się już do tej pory, ale teraz stworzyli dodatkową strukturę kadrową.

Magento Association

Czytaj dalej

Tagi:

Dlaczego wybór odpowiedniego software house’u jest tak istotny w działalności online? W dużej mierze to właśnie od dostawcy oprogramowania zależy sukces i powodzenie całego przedsięwzięcia. Tworzenie przestrzeni przyjaznej klientom i wychodzenie naprzeciw ich oczekiwaniom to bardzo istotne elementy, które, np. w przypadku handlu online zapewnia właśnie e-commerce software house. Podczas dokonywania wyboru oprogramowania do stworzenia własnego produktu cyfrowego należy określić swoje preferencje. Następnie przeprowadzić dobry reaserch rynku i zestawić otrzymane wyniki ze swoimi wymaganiami. Dostępnych jest wiele różnych ofert od szeregu software houseów, które zachęcają swoim portfolio. Nie oznacza to jednak, że będą odpowiednie akurat dla Twojego produktu. Dlatego właśnie warto zrobić listę wymagań, które masz w stosunku do preferowanego oprogramowania.

jak wybrać właściwy e-commerce software house

Czytaj dalej

Zarządzanie dużą ilością dóbr na sprzedaż to niełatwe zadanie. Najważniejsze jednak, żeby odbywało się ono w sposób niewchodzący w drogę prowadzeniu sprzedaży. Sukces gospodarowania zapasami jest bezpośrednio powiązany z sukcesem w handlu. Magento wychodzi sprzedawcom naprzeciw, zapewniając odpowiednie narzędzia zarządzania zapasami tak, aby usatysfakcjonować zarówno samego sprzedawcę i jego klienta.

10 technik zarządzania zapasami dla e-commerce

Czytaj dalej

Czym jest Content marketing? To przede wszystkim potężne narzędzie, które szczególnie w branży B2B ma duży wpływ na osiąganie pokaźnych zysków, a gdy się o niego nie zadba, może okazać się, że firma poniosła fiasko.

content marketing dla b2b

Czytaj dalej

System PIM (Product Information Management) jest narzędziem, które powinno stać na najwyższym poziomie, jednocześnie dopasowując się do Twoich potrzeb. Wachlarz wyboru wśród produktów na rynku, który zaopiekują się Twoją informacją produktową, jest szeroki. Na co należy zwracać uwagę? Jakie funkcje rozważyć podczas wyboru systemu PIM? Który z nich sprosta wymaganiom rynku, ale również dostosuje się do przyszłych potrzeb? Co wybrać, aby również Twój zespół na tym skorzystał? Poznaj odpowiedzi na powyższe pytania.

jak wybrać system PIM

Czytaj dalej

Tagi: