Blog

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Wiedza nigdy nie była tak osiągalna, jak dziś. Dzieje się tak za sprawą dostępnych technologii. Jedną z nich jest możliwość edukacji online. Model e-learningu sam wyznacza tempo, w którym zwiększa poziom edukacji. Stworzył zupełnie nową dynamikę nauki, docenianą przez coraz większe grono użytkowników. Zamiast kuć niepotrzebne materiały w dusznym pomieszczeniu, oferuje wybór. Sam decydujesz więc, czego chcesz się nauczyć, kiedy i gdzie. Poza tym możesz to zrobić niemalże za darmo, a nie kosztem wstrzymania kariery czy życia prywatnego.

 

Analizując popularne oferty na kształcenie na odległość, można zastanawiać się co sprawia, że odnoszą tak duży sukces i co jest czynnikiem przechylającym szalę w kierunku konkretnego wyboru? Kursy w prestiżowych uczelniach, a może zestaw funkcji platformy e-learningowej? Sprawdź, czym naprawdę charakteryzuje się dobra platforma do nauki online!

Czytaj dalej

Twórcy programu ogłosili, że dzięki owocnej współpracy ich partnerów, programistów i zaangażowanej społeczności udało im się udostępnić nową wersję Pimcore 6.7. Oznacza to przeniesienie jednej z największych platform open source do zarządzania danymi i zarządzania doświadczeniami na jeszcze wyższy poziom niż wcześniej. Zobacz, co oznacza dla Ciebie ta zmiana i jakie nowości oraz ulepszenia oferuje!

Czytaj dalej

Od lat zajmujemy się wdrażaniem platform e-commerce do biznesów naszych klientów. W ten sposób pomagamy im rozwinąć skrzydła i usprawnić działanie całej firmy. Wybór odpowiedniego oprogramowania to podstawa w efektywnym prowadzeniu sprzedaży. Jest to istotna kwestia zarówno z perspektywy sprzedawcy, jak i klienta. Szybkie działanie sklepu, możliwość wielopoziomowego przeglądania produktów, dodawania ich do ulubionych, weryfikacja koszyka zakupowego i wiele innych aspektów wpływa na decyzje zakupowe klientów. To właśnie na ich podstawie decydują się lub nie na wybór danego sklepu online. Dlatego właśnie każda witryna powinna być stabilna i wydajna. To w końcu ona reprezentuje Twoją markę. Można więc śmiało powiedzieć, że podjęcie decyzji o wyborze platformy hostingowej to najważniejszy krok i kluczowy element prowadzenia Twojego biznesu. 

Czytaj dalej

Dlaczego Continous Integration to taka ważna kwestia w pracy programisty? Ponieważ to dzięki niej w znaczący sposób można usprawnić swoją pracę i skrócić czas oczekiwania na efekt projektu, a to nadal nie wszystko! Dowiedz się, na czym polega Ciągła Integracja i czy rzeczywiście już na stałe zagościła w branży programistycznej, czy jest jedynie chwilowym trendem!

Czytaj dalej

Istnieje szereg różnych platform sprzedażowych, z których korzystają właściciele sklepów internetowych. Jednak Magento stała się niepodważalnym numerem jeden wśród sprzedawców na całym świece. Czemu zawdzięcza swoją popularność? Przede wszystkim elastyczności, możliwości dostosowania do indywidualnych potrzeb oraz różnorodnym funkcjom, które ułatwiają prowadzenie sklepu. Różne warianty Magento – Open Source, Commerce i Commerce Cloud wprowadzają odrębne warunki prowadzenia handlu elektronicznego skierowane do firm każdej wielkości i z każdej branży. Poniżej prezentujemy porównanie ich charakterystyk, abyś mógł zrozumieć podstawowe różnice tych trzech wydań. Zobacz więc, jakie wyjątkowe możliwości oferują Magento 2 Open Source, Magento 2 Commerce i Magento 2 Commerce Cloud!

Czytaj dalej

Pandemia COVID-19 ograniczyła normalne funkcjonowanie w niemal każdej sferze życia. Podczas zaostrzonego rygoru sanitarnego i nakazu zostania w domu wielu z nas odczuwało przykre skutki przebywania w zamknięciu. Wpłynęło to na pogorszenie naszego samopoczucia oraz ogólnej jakości życia, którą staraliśmy się sobie poprawiać różnymi sposobami. Dla wielu z nas nie tylko przyjemnością, ale i koniecznością stały się zakupy przez internet. Okazało się też, że handel elektroniczny szybko stał się jedyną opcją na dokonywanie zakupów dla milionów konsumentów i firm, które zostały zmuszone do przystosowania się do nowej sytuacji. Dane zbierane w tym gorącym okresie przez Adobe Analytics wskazują, że w marcu 2020 ogólny handel elektroniczny w USA wzrósł aż o 25% w stosunku do roku poprzedniego. Z kolei firma Magento odnotowała, że ruch w witrynie sprzedawców Magento Commerce na całym świecie wzrósł średnio o 30% w tym samym okresie, osiągając poziom prawie taki, jak obserwuje się zazwyczaj w przypadku Czarnego Piątku i Cyberponiedziałku. 

Czytaj dalej

Tagi:

Jak sprawić, żeby wszyscy pracownicy firmy mieli dostęp do najważniejszych informacji i plików? Gdzie zamieszczać dokumenty, z którymi każdy będzie mógł zapoznać się w dowolnym momencie, jednak nie wyniesie ich poza środowisko pracy? Rozwiązaniem tego typu kwestii, zapewniającym dodatkowo bezpieczeństwo jest Intranet. Zobacz, na czym polega i dlaczego organizacje chętnie korzystają z takiego rozwiązania.

Czytaj dalej

Co robisz rano tuż po otwarciu oczu? Okazuje się, że znaczna część z nas sięga po telefon! Niektórzy wyłączają budzik, inni sprawdzają godzinę lub przeglądają wiadomości. Rzadko kiedy rozpoczynamy nasze poranki bez żadnego zerknięcia na telefon. Współczesne smartfony zdominowały rynek technologiczny, niemal zupełnie wypierając projektowane wcześniej klasyczne telefony komórkowe. Dziś prawie każde dziecko, nastolatek, czy senior korzysta z mniej lub bardziej bogatego w funkcje telefonu. Podobnie dzieje się w przypadku tabletów, które stanowią doskonały kompromis pomiędzy małym smartfonem a znacznie większym laptopem. Z chęcią oddajemy je w ręce naszych pociech, aby umilić im czas podczas podróży, oferujemy naszym starszym rodzicom, a także chętnie sami korzystamy z nich w różnych sytuacjach. Z tego, że urządzenia mobilne opanowały nasz świat, doskonale zdają sobie sprawę ich producenci, którzy coraz bardziej starają się nadążyć ze zmieniającymi się wymaganiami konsumentów i jak najlepiej dopasować swoje produkty do często wygórowanych potrzeb. W końcu telefon nie służy już tylko do dzwonienia, ale spełnia wiele innych potrzebnych nam w codziennym życiu funkcji. 

Czytaj dalej

Tagi:

Do prowadzenia biznesu bardzo często zastosować można uniwersalne prawidła. Z obecnej epoki lub nie, jeśli tylko zakładają prężne podejście i nastawienie na rozwój, z pewnością wskażą odpowiednie podejście do rozwoju firmy. E-commerce to nowoczesna gałąź rynku, ale podobnie, jak w przypadku sprzedaży tradycyjnej, polega na ciągłym rozwoju w kierunku nowych i lepszych rozwiązań. To dzięki nim jesteśmy w stanie skalować swój biznes i zwyczajnie iść na przód. Zobacz, w jaki sposób robić to najlepiej!

Czytaj dalej

Tagi:

Podczas lockdownu wiele firm zmieniło swój tryb pracy na zdalny. Mimo że dziś możemy już wrócić do swoich biur, część z nas wciąż preferuje pracę z domu. W dużej mierze jest to możliwe dzięki nowoczesnym technologiom, które ułatwiają nam pracę z dowolnego miejsca. Niektóre przedsiębiorstwa nawet na stałe zrezygnowały ze stacjonarnego modelu pracy i postawiły na zdalne rozwiązania. To niemały przełom w sferze biznesu, szczególnie dla firm oferujących produkty IT. 

Czytaj dalej

Tagi:

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5