Aktualności

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

To już 11. edycja oraz kolejny rok z rzędu, gdy w gronie zwycięzców rankingu „Zaufany Sklep” organizowanego przez Ceneo.pl znaleźli się nasi klienci. Od 2010 roku zespół Ceneo wybiera zwycięzców na podstawie opinii użytkowników, którzy uzupełniają ankiety po zakończeniu transakcji. Liczy się cały proces – od wrażeń podczas dokonywania zakupów w sklepie, przez obsługę klienta, aż po odebranie produktu.

ranking zaufany sklep 2020 wyniki global4net

 

Czytaj dalej

e-Commerce Polska Awards to najważniejszy konkurs dla branży e-commerce w Polsce. W tym roku, dzięki wspaniałej pracy naszych ekspertów, mieliśmy przyjemność zostać nominowani do nagrody w kategorii "Best technology for e-commerce" za naszą biegłość we wdrażaniu PWA React Storefront dla naszych klientów.

Czytaj dalej

Co robisz rano tuż po otwarciu oczu? Okazuje się, że znaczna część z nas sięga po telefon! Niektórzy wyłączają budzik, inni sprawdzają godzinę lub przeglądają wiadomości. Rzadko kiedy rozpoczynamy nasze poranki bez żadnego zerknięcia na telefon. Współczesne smartfony zdominowały rynek technologiczny, niemal zupełnie wypierając projektowane wcześniej klasyczne telefony komórkowe. Dziś prawie każde dziecko, nastolatek, czy senior korzysta z mniej lub bardziej bogatego w funkcje telefonu. Podobnie dzieje się w przypadku tabletów, które stanowią doskonały kompromis pomiędzy małym smartfonem a znacznie większym laptopem. Z chęcią oddajemy je w ręce naszych pociech, aby umilić im czas podczas podróży, oferujemy naszym starszym rodzicom, a także chętnie sami korzystamy z nich w różnych sytuacjach. Z tego, że urządzenia mobilne opanowały nasz świat, doskonale zdają sobie sprawę ich producenci, którzy coraz bardziej starają się nadążyć ze zmieniającymi się wymaganiami konsumentów i jak najlepiej dopasować swoje produkty do często wygórowanych potrzeb. W końcu telefon nie służy już tylko do dzwonienia, ale spełnia wiele innych potrzebnych nam w codziennym życiu funkcji. 

Czytaj dalej

Tagi:

Mirat.eu jest jednym z największych na polskim rynku sklepów internetowych z szeroką ofertą wyjątkowych mebli do domu i biura, a także akcesoriów i dekoracji.

Czytaj dalej

Tagi:

W prowadzeniu internetowego biznesu, szczególnie w przypadku działalności e-commerce, najważniejsza jest platforma sprzedażowa. To za jej sprawą sprzedaje się swoje towary, pozyskuje klientów i rozwija całe przedsiębiorstwo. Bez odpowiedniego serwisu sprzedażowego nie ma możliwości prowadzenia działalności odbywającej się w pełni online. 

 

Prawidłowo zaprojektowana platforma sprzedażowa odpowiada na dynamicznie zmieniające się potrzeby klientów. Jej celem nie jest jedynie prezentacja i sprzedaż asortymentu, ale także gwarantowanie użytkownikom zadowolenia z zakupów i zachęcenie do dokonania ich ponownie. To dzięki intuicyjnej, prostej i przyjaznej użytkownikowi platformie jednorazowi klienci stają się systematycznymi, którzy z przyjemnością polecą sklep swoim znajomym. Z tego względu już od samego początku zakładania serwisu, trzeba zwrócić uwagę na jego odpowiednie dostosowanie. Z kolei w przypadku unowocześniania istniejącej już platformy warto przyjrzeć się funkcjom, które sprawią, że dokonywanie zakupów i cała związana z tym obsługa jest dużo łatwiejsza niż wcześniej. 

 

Tego typu strategie zastosowaliśmy podczas prac nad platformą ŚWIATŁOLUX. Przede wszystkim postawiliśmy na dodanie nowych funkcjonalności, które z perspektywy klienta ułatwiają nawigację i orientację w asortymencie firmy, a właścicielom serwisu gwarantują posiadanie w pełni nowoczesnej i przynoszącej zyski platformy. Zobacz, na czym polegają wdrożone zmiany i jakie są efekty naszej pracy!

Czytaj dalej

Tagi:

Elektromag.pl jest jednym z największych polskich sklepów internetowych z oświetleniem wewnętrznym i zewnętrznym. Na stronie znaleźć można także inspiracje i nietypowe rozwiązania idealne nawet dla najbardziej wymagających klientów.

Czytaj dalej

Tagi:

Sprzedaż internetowa kwitnie w wielu sektorach, w tym szczególnie w branży RTV-AGD. Znaczna część klientów przeniosła się do strefy online ze względu na wygodę zakupów, brak czasu na szukanie artykułów w sklepach stacjonarnych, a często także ze względu na szerszy wybór asortymentu w sklepach internetowch oraz możliwość otrzymania produktu pod same drzwi. Aby sprostać dużej liczbie klientów, ich indywidualnym oczekiwaniom oraz wymaganiom urządzeń, z których korzystają, duża część marek zaczęła wprowadzać najnowsze rozwiązania technologiczne. Zdecydowany krok naprzód postawiła firma Neonet – najpierw tworząc serwis neonet.pl, a następnie wdrażając rozwiązanie PWA. Jakie korzyści przyniosła zmiana w funkcjonowaniu sklepu?
Neonet - PWA
Czytaj dalej

Tagi:

W związku z podjęciem przez rząd decyzji o zamknięciu szkół i przedszkoli od 16.03 na dwa tygodnie. Celem umożliwienia naszym pracownikom opieki nad dziećmi oraz zmniejszenia liczby bezpośredni interakcji postanowiliśmy aby każda osoba, która wyrazi taką chęć miała możliwość pracy zdalnej. 

Czytaj dalej

Wdrożony, rozwijany oraz utrzymywany przez Global4Net sklep internetowy marki Neonet, z którą współpracujemy od 2015 roku, po raz kolejny został wyróżniony w badaniu „Koszyk Roku” zajmując miejsce na podium w rankingu najbardziej przyjaznych użytkownikom sklepów internetowych w kategorii mobile.

Czytaj dalej

Serwis Ceneo już po raz 10 ogłosił Ranking Zaufanych Sklepów. Warto podkreślić fakt, iż jest to jeden z najstarszych rankingów sklepów internetowych, tworzony jest na podstawie milionów ankiet, które w ciągu ostatniego roku wypełnili klienci kupujący on-line. W tym roku ranking objął ponad 16 kategorii sklepów, które Polacy darzą największym zaufaniem w ostatnim roku. W tym roku analizie poddano aż ponad 3 mln ankiet, które trafiły do serwisu w ciągu ostatniego roku. To właśnie w tych ankietach klienci dzielą się swoimi opiniami na temat przebiegu transakcji, obsługi sklepów i procesu dostawy. W ten sposób Program Zaufanych Opinii Ceneo jest dla wielu użytkowników wiarygodnym źródłem wiedzy na temat sprzedawców i produktów.

Neo24 lider dekady

Czytaj dalej
Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5