Magento

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

W handlu nie zawsze liczą się tylko konkurencyjne ceny. Sklepy mogą zachęcać wyjątkową obsługą klienta czy jakością produktów. Jak to wygląda w e-commerce? W przypadku gdy nie ma fizycznej obsługi, zastępować ją musi wygodny i responsywny interfejs, a przez brak możliwości namacalnego sprawdzenia jakości, należy zbudować wyrafinowany system informacji produktowej. 

 

Należy więc zadać sobie pytanie – czy moja działalność e-commerce spełnia oczekiwania potencjalnego klienta? Jeśli nie – co mogę zrobić, aby dorównać lub wyprzedzić konkurencję?

 

Współczesny kupujący jest klientem wymagającym, do którego należy dopasować strategię sprzedażową i specjalne oferty. Z pomocą przychodzi elastyczna platforma Magento. Nie ważne czy prowadzisz działalność B2B czy B2C – transformacja jest wskazana, jeśli wymagasz niezawodnej i solidnej bazy dla swojego sklepu. 

Magento

Czytaj dalej

Tagi:

Elektromag.pl jest jednym z największych polskich sklepów internetowych z oświetleniem wewnętrznym i zewnętrznym. Na stronie znaleźć można także inspiracje i nietypowe rozwiązania idealne nawet dla najbardziej wymagających klientów.

Czytaj dalej

Tagi:

Co jest głównym wyróżnikiem Magento Commerce? To z pewnością społeczność tworząca swoisty ekosystem, składający się z partnerów i programistów, którzy wspierają i stale rozszerzają platformę sprzedażową. Dzięki takiej konfiguracji pracy narzędzie jest rozwijane o nowe funkcje, a samych pomysłodawców można nazwać motorem innowacji, ponieważ to często z ich inicjatywy pojawiają się plany wprowadzania kolejnych rozwiązań, znacząco ułatwiających pracę w sprzedaży online. 

 

Do jednych z innowatorów można z pewnością zaliczyć firmę Accorin – oddział Riddle & Bloom oraz Magento Business Solution Prtner, oferujący pełen zakres usług, posiadające siedzibę w Bostonie.  W jaki sposób działają? Swoje talenty wykorzystali przede wszystkim do opracowania nowych możliwości zatwierdzania przepływu pracy dla swoich klientów B2B, spełniając przy tym wspólne wymagania dotyczące wszystkich zakupów w sektorze B2B. 

Magento stawia na B2B

Czytaj dalej

Tagi:

Doskonałe pomysły często rodzą się podczas burzy wielu mózgów. Podobnie jest z wielkimi przedsięwzięciami, które powstają przez połączenie sił dwóch lub większej ilości gigantów. Korzystając z takiego typu doświadczeń, dwie znaczące firmy IT postanowiły pójść śladami sukcesu – Magento Innovations Lab rozszerza swoje dotychczasowe relacje z Amazon Web Services. Wychodząc poza współpracę w rozwiązaniach chmurowych, powiększa szeregi społeczności programistów. Firma podkreśla ogromną radość z możliwości zaproszenia do współpracy programistów oraz partnerów do wspólnego tworzenia nowych możliwości Magento poprzez łączenie innowacji AWS z propozycjami Innovation Labs.  

Magento Innovation Labs łączy siły z AWS

Czytaj dalej

Tagi:

Wielkość globalnego rynku e-commerce znacznie wzrosła w ciągu ostatniej dekady. Zauważyć można było nie tylko nowe rozwiązania, które ułatwiają życie klientom, sprzedawcom, marketerom i programistom, ale także stale rozwijające się systemy posiadające już miejsce na rynku, takie jak Magento. Po wydaniu drugiej wersji, nowe aktualizacje stopniowo zmieniają standardowy algorytm sprzedaży online. 

Magento 2.3.4

Czytaj dalej

Tagi:

Do rozwoju działalności e-commerce potrzebne są odpowiednie narzędzia. Przy dużej liczbie sprzedawanych produktów jednym z niezbędnych jest system PIM do zarządzania informacjami o produkcie. Dzięki niemu jest się w stanie zoptymalizować pracę i funkcjonowanie całego sklepu internetowego.

 

Według raportu Infomratica aż 65% firm zaczęło wykorzystywać PIM w swoim serwisie sprzedażowym. Tego typu rozwiązania usuwają błędy związane z informacjami o produktach i minimalizują koszty ponoszone na drukowanie papierowych katalogów. Jednak to tylko niektóre z licznych zalet i powodów, dla których właściciele sklepów online używają PIM. 

 

Na czym polega zarządzanie informacjami o produkcie i jakie są wszystkie zalety PIM ujawniające się w sprzedaży wielokanałowej? Jakie oprogramowanie wybrać do platformy Magento 2? Podpowiadamy. 

Rozwiązania PIM dla sklepu Magento

Czytaj dalej

Poradnik dla wydajności Magento napisany jest pod wszystkie wersje platform e-commerce – zarówno do wersji Community, jak i Enterprise. Oprócz tego wiedza przekazana w poradniku stosowana jest dla aplikacji webowych w PHP i MySql. Znajdują się w nim wskazówki na temat optymalizacji i poprawy osiągów dla serwera oraz aplikacji Twojego sklepu e-commerce.

 

Jeśli nie interesuje Cię ręczna optymalizacja, istnieją również narzędzia, które poprawią osiągi Twojej aplikacji już po kilku kliknięciach. Nie wymagają one zaawansowanej wiedzy, a są w stanie poprawić działanie sklepu. JS & CSS Compressor + Image Optimization skompresuje pliki JS, CSS i HTML i skróci tym samym czas ładowania. PotatoCommerce FPC jest modułem, który scashuje stronę w taki sposób, aby zawsze była gotowa do przeładowania. Cały proces jest całkowicie zautomatyzowany i wymaga jedynie instalacji powyższych aplikacji.

Magento 2

Czytaj dalej

Tagi:

Oficjalna mapa rozwoju Magento nie istnieje. Jeśli jednak zebrać wszystkie informacje, jakie są w sieci na temat nowej aktualizacji, powstaje pokaźna lista ciekawych funkcji, które mogą pojawić się w wersji Magento 2.4. Zebrane informacje pochodzą z zapowiedzi od samego teamu Magento lub z godnych zaufania źródeł i stanowią dowód popularności tej platformy oraz szybkości jej rozwoju. Opisane zmiany pojawią się w formie aktualizacji na przestrzeni najbliższych kilku lat w Magento 2 i będą dotyczyć mniejszych funkcji, ale również poważnych zmian w platformie.

Mapa rozwoju Magento

Czytaj dalej

Tagi:

Magento jest dla wielu sprzedawców ulubioną platformą. Oferuje nieskomplikowane środowisko do prowadzenia działalności e-commerce. Pozwala na ciągłe przebudowy i modyfikacje, które są nieuniknione w tej branży. Ciągły rozwój platformy dobrze zwiastuje na przyszłość. Jest wiele firm, które trudnią się adaptacją i tworzeniem na miarę sklepów e-commerce na platformie Magento. W roku 2020 doczeka się ona nowej wersji, w której pojawi się wiele ulepszeń i dodatków.

Magento 2.4

Czytaj dalej

Tagi:

Czy wiesz, że według analiz Magento aż 93% klientów z sektora B2B wybiera zakupy online? Fakt ten przestaje dziwić, ponieważ zakupy przez internet są zdecydowanie bardziej wygodne od ich tradycyjnej formy. Korzystając z takiej możliwości jako firma, dostarczasz swoim klientom informacje bezpośrednio od dostawców. Dzięki temu oszczędzasz ich czas i bez problemu zaspokajasz ich potrzeby na wiedzę o określonych produktach. 

Funkcje Magento 2 Commerce B2B - Adobe Commerce Cloud B2B 

Jednak to nie wszystko, czego oczekują klienci B2B. Informacje są jedynie podstawą. Wymagają oni też intuicyjnego procesu zakupowego, zindywidualizowanych ofert i możliwość zarządzania swoim kontem. To wszystkie opcje dostępne w modelu B2C wraz z połączeniem elementów tradycyjnych transakcji B2B. Możliwości te oferuje Magento 2. Platforma jest w stanie zarządzać złożonymi strukturami organizacyjnymi i wieloma użytkownikami o różnych rolach i poziomach uprawnień. Poznaj dostępne funkcje, z których możesz skorzystać, wybierając Magento 2 Commerce!

Czytaj dalej
Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5