Firma Global4Net została oficjalnym sponsorem Meet Magento 2017, serii międzynarodowych konferencji skupionych na biznesie, eCommerce, platformie Magento oraz ich społeczności. Konferencja porusza wszystkie najważniejsze zagadnienia związane z handlem w Internecie i jest największym wydarzeniem związanym z Magento organizowanym w Polsce.

meet magento polska 20017 

Na Meet Magento Polska spotykają się właściciele sklepów internetowych, programiści, project managerowie, specjaliści R!$#amp#$!D oraz dostawcy usług dla e-commerce. Spotkanie motywujące, intensywne i pełne innowacyjnych pomysłów. W tym roku konferencja odbędzie się w Krakowie w dniach 18-19 września. Nie zabraknie na niej również prelegentów z zespołu Global4Net.

 

Wsparcie konferencji jest częścią wkładu firmy Global4Net w rozwój świadomości na temat możliwości jakie daje platforma Magento oraz częścią aktywnych działań mających na celu propagowanie dobrych wzorców projektowych wśród programistów oraz rozwoju biznesu właścicieli sklepów opartych na platformie Magento.