Magento

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Magento 2 wprowadza mnóstwo nowych ulepszeń, szczególnie w edycji Commerce, znanej wcześniej jako Enterprise Edition. Zarówno wersje Open Source, jak i Commerce, zapewniają lepsze możliwości niż do tej pory.

Czytaj dalej

Tagi:

Rynek e-commerce drastycznie zmienił się po wybuchu pandemii. Wiele osób pracuje z domu, a sprzedaż online rozkręciła się na dobre. Popularna stała się również opinia, że pojawi się ogromny wzrost innych inicjatyw cyfrowych. Niedawne badania od McKinsey’a pokazują, że faktycznie 96% organizacji  B2B zmieniło swój charakter i podejście do rynku na model online. Powstało bardzo dużo działalności e-commerce, które nie istniały do tej pory. Sprzedaż wzrosła o 65%, w porównaniu do tradycyjnych sklepów. Nowy model sprzedaży jest na tyle efektywny, że 80% sklepów przyznaje, iż transformacja była opłacalna.

 

Adobe ogłosiło wypuszczenie nowej wersji Magento. Idealnie w czas! Aktualizacja dotyczy Magento Commerce i Magento Open Source. Mają one udowodnić sprzedawcom, że możliwości tych ulepszonych platform całkowicie zaspokoją potrzeby nawet najbardziej wymagających. Umożliwiają również doskonałe planowanie na przyszłość, biorąc pod uwagę niestabilny okres, w jakim żyjemy.

 

Migracja kupującego z kanału tradycyjnego do cyfrowego to nie jest coś, o czym można zapominać. Przed pandemią, jeśli lojalność klienta nie przychodziła z marką, musiała ona zostać wypracowana od nowa. Po tym jak Covid-19 zmienił całkowicie dynamikę rynku e-commerce, sam lipiec przyniósł 73 miliardy dolarów zysku w sprzedaży globalnej.

Czytaj dalej

Tagi:

Globalna pandemia COVID-19 odcisnęła piętno na sferze biznesu z całego świata. Liczne ograniczenia, z którymi borykają się właściciele firm, szczególnie podkreśliły szczególne znaczenie przestrzeni cyfrowej we współczesnej gospodarce. Dzięki usprawnionym procesom sprzedawcy mogą szybko i sprawnie dostosować się do nowych warunków rynkowych. Bez przeszkód modyfikują więc działające do tej pory strategie i nie porzucają nadrzędnego celu, jakim jest spełnianie potrzeb i oczekiwań swoich klientów. Aby im to ułatwić, Magento Commerce spieszy z pomocą w trudnych czasach ograniczonych zasobów.

Czytaj dalej

Tagi:

Firmy obecne w internecie stale poszukują rozwiązań, które pomogą im wybić się ponad swoją konkurencję i zagwarantować swoim klientom jak najlepsze doświadczenia w kontakcie z ich marką. Dziś szczególnie jest to kwestia wysuwająca się na pierwszy plan, ponieważ sprzedawcy muszą maksymalnie dopasowywać się do potrzeb odbiorców, wczuwać się w ich sytuację i spełniać ich oczekiwania za pomocą oferowanych produktów i za sprawą przyjaznego przekazu całej marki. Jak w osiągnięciu tego celu pomaga Magento Commerce?

Czytaj dalej

Tagi:

W prowadzeniu internetowego biznesu, szczególnie w przypadku działalności e-commerce, najważniejsza jest platforma sprzedażowa. To za jej sprawą sprzedaje się swoje towary, pozyskuje klientów i rozwija całe przedsiębiorstwo. Bez odpowiedniego serwisu sprzedażowego nie ma możliwości prowadzenia działalności odbywającej się w pełni online. 

 

Prawidłowo zaprojektowana platforma sprzedażowa odpowiada na dynamicznie zmieniające się potrzeby klientów. Jej celem nie jest jedynie prezentacja i sprzedaż asortymentu, ale także gwarantowanie użytkownikom zadowolenia z zakupów i zachęcenie do dokonania ich ponownie. To dzięki intuicyjnej, prostej i przyjaznej użytkownikowi platformie jednorazowi klienci stają się systematycznymi, którzy z przyjemnością polecą sklep swoim znajomym. Z tego względu już od samego początku zakładania serwisu, trzeba zwrócić uwagę na jego odpowiednie dostosowanie. Z kolei w przypadku unowocześniania istniejącej już platformy warto przyjrzeć się funkcjom, które sprawią, że dokonywanie zakupów i cała związana z tym obsługa jest dużo łatwiejsza niż wcześniej. 

 

Tego typu strategie zastosowaliśmy podczas prac nad platformą ŚWIATŁOLUX. Przede wszystkim postawiliśmy na dodanie nowych funkcjonalności, które z perspektywy klienta ułatwiają nawigację i orientację w asortymencie firmy, a właścicielom serwisu gwarantują posiadanie w pełni nowoczesnej i przynoszącej zyski platformy. Zobacz, na czym polegają wdrożone zmiany i jakie są efekty naszej pracy!

Czytaj dalej

Tagi:

Nie ma wątpliwości, że pandemia COVID-19 zmieniła ogólny porządek rzeczy i sprawiła, że musieliśmy wyrobić sobie nowe nawyki. Z powodu zamknięcia sklepów stacjonarnych ciężar transakcji zakupowych przeniósł się na sklepy internetowe. Ta sytuacja wymusiła wprowadzenie pewnych zmian przez sprzedawców. E-commerce szybko ewoluowało z alternatywy do przymusu dla wielu odbiorców. Nowa normalność szybko dała się we znaki i zmusiła przedsiębiorców do działania. Jak sobie z tym poradzili?

Czytaj dalej

Tagi:

W handlu nie zawsze liczą się tylko konkurencyjne ceny. Sklepy mogą zachęcać wyjątkową obsługą klienta czy jakością produktów. Jak to wygląda w e-commerce? W przypadku gdy nie ma fizycznej obsługi, zastępować ją musi wygodny i responsywny interfejs, a przez brak możliwości namacalnego sprawdzenia jakości, należy zbudować wyrafinowany system informacji produktowej. 

 

Należy więc zadać sobie pytanie – czy moja działalność e-commerce spełnia oczekiwania potencjalnego klienta? Jeśli nie – co mogę zrobić, aby dorównać lub wyprzedzić konkurencję?

 

Współczesny kupujący jest klientem wymagającym, do którego należy dopasować strategię sprzedażową i specjalne oferty. Z pomocą przychodzi elastyczna platforma Magento. Nie ważne czy prowadzisz działalność B2B czy B2C – transformacja jest wskazana, jeśli wymagasz niezawodnej i solidnej bazy dla swojego sklepu. 

Magento

Czytaj dalej

Tagi:

Elektromag.pl jest jednym z największych polskich sklepów internetowych z oświetleniem wewnętrznym i zewnętrznym. Na stronie znaleźć można także inspiracje i nietypowe rozwiązania idealne nawet dla najbardziej wymagających klientów.

Czytaj dalej

Tagi:

Co jest głównym wyróżnikiem Magento Commerce? To z pewnością społeczność tworząca swoisty ekosystem, składający się z partnerów i programistów, którzy wspierają i stale rozszerzają platformę sprzedażową. Dzięki takiej konfiguracji pracy narzędzie jest rozwijane o nowe funkcje, a samych pomysłodawców można nazwać motorem innowacji, ponieważ to często z ich inicjatywy pojawiają się plany wprowadzania kolejnych rozwiązań, znacząco ułatwiających pracę w sprzedaży online. 

 

Do jednych z innowatorów można z pewnością zaliczyć firmę Accorin – oddział Riddle & Bloom oraz Magento Business Solution Prtner, oferujący pełen zakres usług, posiadające siedzibę w Bostonie.  W jaki sposób działają? Swoje talenty wykorzystali przede wszystkim do opracowania nowych możliwości zatwierdzania przepływu pracy dla swoich klientów B2B, spełniając przy tym wspólne wymagania dotyczące wszystkich zakupów w sektorze B2B. 

Magento stawia na B2B

Czytaj dalej

Tagi:

Doskonałe pomysły często rodzą się podczas burzy wielu mózgów. Podobnie jest z wielkimi przedsięwzięciami, które powstają przez połączenie sił dwóch lub większej ilości gigantów. Korzystając z takiego typu doświadczeń, dwie znaczące firmy IT postanowiły pójść śladami sukcesu – Magento Innovations Lab rozszerza swoje dotychczasowe relacje z Amazon Web Services. Wychodząc poza współpracę w rozwiązaniach chmurowych, powiększa szeregi społeczności programistów. Firma podkreśla ogromną radość z możliwości zaproszenia do współpracy programistów oraz partnerów do wspólnego tworzenia nowych możliwości Magento poprzez łączenie innowacji AWS z propozycjami Innovation Labs.  

Magento Innovation Labs łączy siły z AWS

Czytaj dalej

Tagi:

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5