Firma Global4Net została oficjalnym sposnorem Meet Magento Poland 2018 będącą serią międzynarodowych konferencji skupionych na biznesie, eCommerce, platformie Magento oraz ich społeczności, poruszającą wszystkie zagadnienia związane z sprzedażą w Internecie. Global4Net od kilku lat aktywnie wspiera społeczność skupioną wokół Magento.

Meet Magento Poland 2018

 

Program Meet Magento Poland 2018

 

Wykłady i prelekcje

W tym roku w programie Meet Magento Poland 2018 znajdziecie ponad 30 inspirujących prezentacji oraz 5 warsztatów tematycznych poszerzających waszą wiedzę. To dwa dni ciekawych dyskusji oraz wymiany wiedzy z najlepszymi w branży. Specjalnie na tą okazję nasz CTO Adrian Chojnicki przygotuje prezentację techniczną o integracji Magento z asystentem głosowym jak np. Amazon Alexa czy Syri znana z urządzeń firmy Apple. Możliwość odpytywania urządzeń głosowych choćby o zamówienia złożone w sklepie to niewątpliwie przyszłość i jeden z bardziej gorących tematów w ecommerce.

 

Akademia Ecommerce Managera

W ramach Meet Magento już po raz drugi odbędzie się specjalny cykl wykładów Akademia Ecommerce Managera. Cykl ma pokazać jak elastycznym i ciekawym systemem jest Magento i bazuje przede wszystkim na wiedzy praktycznej. Poprzednia edycja cyklu cieszyła się niezwykle dużym powodzeniem wśród Ecommerce Managerów. W tym roku nasz CEO Andrzej Szylar poprowadzi blok związany z Zarządzaniem asortymentem i indywidualnymi cennikami.

 

Lokalizacja Meet Magento Poland 2018

 

Miejsce wydarzenia

Meet Magento 2018 odbywa się w niezwykłym miejscu pod Krakowem jakim jest Alvernia Planet, spektakularne miejsce złożone z 13 kopuł i ponad 17 tys m2 powierzchni. To futurystyczne miejsce, które wnętrza wzorowane są na wnętrzach znanych z filmów o statkach kosmicznych przeniesienie uczestników w zupełnie inny wymiar i pokreśli nowoczesność platformy. To miejsce, które naprawdę warto odwiedzić, a Meet Magento jest do tego świetną okazją!

Meet Magento Alvernia

 

Spotkajmy się na Meet Magento

Jako Srebrny Sponsor firma Global4Net będzie miała również swoje stoisko na wydarzeniu, chętnie spotkamy się z zainteresowanymi i porozmawiamy o Magento oraz o tym jak skutecznie wdrażać i rozwijać platformę, tak aby zapewnić jak największą eleastyczność i skalowalność.