Współpraca z Global4Net dała efekt w postaci uzyskania czołowych miejsc w ogólnopolskich rankingach. Według badań segmentu RTV/AGD przeprowadzonych przez Gemius/PBI i opublikowanych przez Wirtualnemedia.pl sklep Neonet.pl jest jednym z dwóch najszybciej rozwijających się sklepów w branży osiągając ponad dwukrotny wzrost zasięgu.

Zgodnie z danymi podawanymi przez Wirtualnemedia zasięg Neonet.pl prawie się podwoił i wzrósł z 4,5 do 8,8 procenta. Równocześnie serwis w ciągu tylko jednego miesiąca września zyskał 6,07 mln odsłon (52,2 proc. w górę) w stosunku do tego samego okresu rok wcześniej.

Jak podają badania w listopadzie 2017 roku liczba odsłon wzrosła do ponad 17,71 mln a liczba użytkowników osiągnęła blisko 2,5 miliona, co daje serwisowi piąte miejsce pod względem największego ruchu wśród sklepów internetowych ze sprzętem RTV i AGD.

 

W badaniu wymieniony jest również jeden z naszych nowych klientów sklep Neo24.pl (303,9 tys. odsłon i 1,57 mln odsłon), który mamy nadzieję już wkrótce również znajdzie się w TOP10 swojej branży.

 

Gratulujemy sukcesu naszym Klientom! Jednocześnie jesteśmy dumni, iż możemy zapewnić im najlepsze rozwiązania i jakość obsługi, pozwalającą na realizację założonych celów oraz bezawaryjną obsługę również podczas znacznego zwiększenia ruchu.

 

Więcej na temat raportu można znaleźć na stronie Wirtualnemedia.