Global4Net przejmuje opiekę techniczną nad Rugs Of London

Z wielką satysfakcją informujemy, iż Global4Net przejęło opiekę techniczną nad Rugs of London, firmą będącą jednym z największych detalistów i dystrybutorów dywanów w Europie współpracującą z najbardziej prestiżowymi sklepami w Wielkiej Brytanii i Europie. Firma działa w branży dywanów od ponad 60 lat i jest liderem w swojej branży oraz głównym źródłem dostaw dywanów dla wielu projektantów oraz domów towarowych na całym kontynencie. Z ponad 15 000 dywanów w londyńskim showroomie, Rugs of London posiada jedną z najbardziej obszernych ofert dywanów, obejmującą  również dywany tkane ręcznie.

Rugs of London

 

Rozwój kanałów online

Współpraca z Global4Net to kolejny krok marki na drodze do rozwoju kanału sprzedaży online, a zarazem zwieńczenie jej długoterminowych planów rozwojowych. To już piąta firma w okresie zaledwie 2 miesięcy, która zdecydowała się na przeniesienie swojego projektu pod skrzydła naszego Software House’u.

Szkolenia i rozwiązanie kluczowych problemów

W ramach początkowej współpracy zespół Gobal4Net przeprowadził cykl szkoleń dla pracowników firmy Rugs of London oraz pomógł rozwiązać kluczowe problemy, uniemożliwiające sprawne funkcjonowanie sklepu. Wprowadzono szereg udoskonaleń oraz  zapewniliśmy obsługę SLA dla systemu sprzedaży. Global4Net wesprze klienta również w dalszym rozwoju oraz optymalizacji platformy.

Elastyczność obsługi e-commerce

Doświadczenie Global4Net we wdrożeniach na zagranicznych rynkach było dla klienta jednym z kluczowych elementów, który wpłynął na wybór Software House, obsługującego wdrożenie. Przejęcie wpłynęło na skrócenie czasu koniecznego do rozwoju poszczególnych funkcjonalności oraz umożliwiło korzystanie w ramach potrzeb z szerokich kompetencji zespołu firmy, w skład którego wchodzą m.in. project managerzy, ux designerzy, frontend developerzy, webmasterzy i programiści. Stworzenie takiego samego zespołu w wewnętrznych strukturach firmy wiązałoby się z ponoszeniem miesięcznych kosztów stałych znacznie przekraczających te, które powstają w przypadku outsourcingu wybranych procesów.

Nadchodzące przejęcia

Rugs of London to kolejny, ale nie ostatni projekt, który przejmuje Global4Net. Już wkrótce poinformujemy o kolejnych klientach, którzy swoje projekty przenoszą pod opiekę naszego Software House’u, prowadzimy obecnie rozmowy na ten temat z kilkoma kolejnymi podmiotami. Jesteśmy dumni i dziękujemy wszystkim klientom, którzy polecają nas kolejnym klientom.

Napisz do nas

Masz pytanie?

Napisz do nas

Pole jest błędnie wypełnione. Sprawdź wpisaną treść i spróbuj ponownie.
Pole jest błędnie wypełnione. Sprawdź wpisaną treść i spróbuj ponownie.
Pole jest błędnie wypełnione. Sprawdź wpisaną treść i spróbuj ponownie.
Pole jest błędnie wypełnione. Sprawdź wpisaną treść i spróbuj ponownie.
Wyrażenie zgody jest niezbędne.

PDF, DOC, DOCX, JPG lub PNG (max 5MB)

Przynajmniej jedno pole jest błędnie wypełnione. Sprawdź wpisaną treść i spróbuj ponownie.
Andrzej

Andrzej Szylar

Chief Executive Officer

Magdalena Paczyńska

HR Manager

Krystian Niedźwiecki

Marketing Manager