E-commerce

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

System CRM to niezastąpione narzędzie w funkcjonowaniu sklepu internetowego. Umożliwia szereg funkcji, dzięki którym usprawnia pracę całego zespołu. Jednak przede wszystkim pozwala zrozumieć swojego klienta, nawiązać z nim relacje i w efektywny sposób nimi zarządzać. Czym dokładnie jest, co oferuje i dlaczego warto korzystać z CRM? Podpowiadamy. 

Czytaj dalej

Słyszałeś o systemie Sales Force Automation (SFA)? Okazuje się, że w przeciwieństwie do systemu Customer Relationship Management (CRM) nie jest on często używany w naszym kraju. Wiele osób nie zdaje sobie nawet sprawy z jego istnienia, co w niektórych przypadkach może być sporą stratą. Ze stosowaniem SFA najczęściej można spotkać się wśród niektórych producentów rozwiązań dla branży sprzedażowej. Jest on wtedy używany jako alternatywa dla systemów CRM. Czym oba narzędzia różnią się od siebie i kiedy lepiej wdrażać rozwiązania SFA? Podpowiadamy. 

Czytaj dalej

Prowadzenie firmy bez jej obecności na Facebooku jest ogromnym utrudnieniem dla przedsiębiorcy. Doświadczenia wskazują, że wielu użytkowników poszukuje informacji na temat przedsiębiorstwa właśnie z portali społecznościowych. Posiadanie profilu facebookowego jest więc niezwykle istotne do budowania swojej widoczności w sieci oraz do kreowania wizerunku eksperta w danej branży. Co więcej, konto na Facebooku umożliwia kontaktowanie się ze sowimi klientami, nawiązywanie interakcji, uzyskiwanie feedbacku i opinii na temat oferowanych produktów lub usług. Dzięki takiemu działaniu bez większego wysiłku można uzyskać cenne informacje istotne w prowadzeniu i niezbędne do rozwijania firmy. 

 

Jeśli prowadzisz już swój firmowy profil na Facebooku warto przyjrzeć się kwestii Open Graph. Jest to protokół, który umożliwia integrację innych serwisów internetowych z Facebookiem. Gwarantuje kontrolę nad prezentacją Twoich treści w serwisie społecznościowym, zapewniając lepsze interakcje z użytkownikami. Zobacz, w jaki sposób wykorzystać znaczniki Open Graph. 

Czytaj dalej

Firma, niezależnie od rozmiaru, powinna generować zysk. Wylicza się go, biorąc pod uwagę wiele różnych współczynników, które z kolei determinowane są przez daną branżę. Najlepszym wskaźnikiem sukcesu przedsiębiorstwa jest zysk finansowy, wyliczany najczęściej pod koniec miesiąca.

 

Są jednak wskaźniki, które pomagają określić osiągi firmy w sytuacji, gdy nie wiemy, czy konkretne wyniki są dobre lub lepsze od konkurencji. Podobnie, gdy przedsiębiorstwo dopiero zaczyna swoją działalność i brakuje jeszcze doświadczenia w ocenianiu powodzenia inwestycji.

Czytaj dalej

Interesujesz się pracą w branży IT, a programowanie to dziedzina, którą chcesz się zajmować? Na szczęście rynek ten jest bardzo chłonny i nawet osoby bez doświadczenia mogą znaleźć satysfakcjonującą pracę. Jak jednak zabrać się za jej znalezienie i stworzyć pierwszą aplikację na wybrane stanowisko? Przedstawienie swoich umiejętności i posiadanych kwalifikacji jest bardzo ważne. Trzeba też wywrzeć odpowiednie wrażenie podczas rozmowy kwalifikacyjnej. Sprawdź, w jaki sposób przygotować się podjęcia pierwszej pracy w IT. Nawet jeśli nie posiadasz dużego doświadczenia lub co więcej, jesteś dopiero na studiach i chcesz rozpocząć swoją karierę zawodową. 

Praca w IT

Czytaj dalej

Decyzja o otwarciu sklepu online podjęta. Plan działań na najbliższy okres sporządzony. W takim razie czas na wybór agencji e-commerce, która zajmie się stworzeniem Twojej platformy zakupowej. To wbrew pozorom wcale nie takie proste zadanie. Firm oferujących usługi stawiania i obsługi platform na rynku jest coraz więcej. Jak spośród nich wyłonić tę, która najlepiej będzie spełniać Twoje oczekiwania? Wszystko zależy od kilku czynników. Przede wszystkim od Twojej strategii, sprecyzowania planów, stylu pracy Twojego biznesu oraz od budżetu. Znając odpowiednie wyznaczniki, będzie Ci łatwiej podjąć trafną decyzję. Zobacz, na co warto zwrócić uwagę przed podjęciem współpracy z e-commerce software house. 

Agencja e-commerce

Czytaj dalej

Prowadzisz działalność handlową i chcesz rozpocząć ją także w internecie? Zainteresowanie uruchomieniem platform B2B jest coraz większe. Dlaczego tak się dzieje? Okazuje się, że standardem we współpracy pomiędzy firmami staje się komunikacja przez system B2B. Jest ona dużo szybsza i wygodniejsza dla obydwu stron. Co więcej, klienci również odnoszą korzyści z takiego rozwiązania. Dzięki platformie B2B można też zmaksymalizować efektywność swoich procesów biznesowych. Jak to zrobić? Poznaj skuteczny sposób na przeprowadzenie wdrożenia systemu B2B i zastosuj go w swojej firmie.

Wdrożenia B2B

Czytaj dalej

Jeśli rozpoczynasz prowadzenie działalności e-commerce, wiesz, że pierwszym krokiem, który musisz zrobić, jest wybór platformy sprzedażowej. Podobnie dzieje się w przypadku, gdy chcesz przeprowadzić migrację istniejącego już sklepu. W obu sytuacjach musisz zdecydować się na konkretny rodzaj platformy. Jednak na którą postawić? Każde rozwiązanie e-commerce ma swoje wady i zalety. Jeśli jednak chcesz podjąć przemyślaną decyzję, poznaj najpopularniejsze rodzaje platform do handlu online. 

Platformy e-commerce

Czytaj dalej

Korzystasz z platformy Pimcore? Właśnie pojawiła się jej najnowsza i najbardziej wyposażona wersja – Pimcore 6.0. Wzbogacona o nowe możliwości już staje się ulubioną otwartą i płynnie zintegrowaną platformą doświadczeń cyfrowych (DXP). Oferuje ulepszony interfejs użytkownika, najnowsze rozwiązania technologiczne oparte na framework Symfony 4 i wiele innych zaawansowanych funkcji dla profesjonalistów korzystających z Pimcore. 

Pimcore 6

Czytaj dalej

Progressive Web App najczęściej omawiane jest w kontekście wdrażania i przedstawiania różnic w porównaniu do zwykłej strony www. Nic dziwnego, ponieważ PWA daje wiele korzyści nie tylko użytkownikowi, ale również firmie wdrażającej. Wielu ekspertów rozwiązanie to nazywa rewolucyjnym. Dlaczego?

Wdrazanie PWA

Czytaj dalej
Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5