Firma

O Nas

Global4Net to zespół pasjonatów, którzy od 2010 roku specjalizują się w zaawansowanych rozwiązaniach e-commerce dla handlu i dystrybucji opartych na systemie Magento. Działamy kompleksowo: nasze wdrożenia obejmują przygotowanie makiet funkcjonalnych i projektów graficznych, badania użyteczności, audyt, integrację systemów sprzedażowych (ERP, CRM, PIM, WMS) i hosting. Dzięki temu nasi Klienci otrzymują w pełni dopracowany produkt, który spełnia wszystkie ich oczekiwania.

Nasza misja

O sklepach internetowych wiemy wszystko. Nie boimy się nowatorskich rozwiązań i odważnych koncepcji ponieważ wierzymy, że tylko w ten sposób można osiągnąć sukces w e-commerce. Naszą misją jest tworzenie funkcjonalności, które użytkownikom zapewnią przyjemne i wygodne zakupy, a przedsiębiorcom gwarancję stabilności i rozwoju biznesu. Każdego dnia konsekwentnie realizujemy ten plan, wytyczając nowe trendy w e-commerce.

Zespół

Zespół Za każdym naszym projektem stoi zespół profesjonalistów, którzy mogą pochwalić się nie tylko bogatym doświadczeniem, ale przede wszystkim nieszablonowym podejściem do wyzwań, jakie stawia przed nimi Klient.
Wyznajemy zasadę, że komunikacja jest kluczem do sukcesu, dlatego nasi Klienci są z nami na każdym etapie realizacji, wpływając na jej ostateczny kształt. Wierzymy, że tylko w ten sposób możemy tworzyć dopracowane pod każdym kątem projekty.

Nasze doświadczenie potwierdzają liczne certyfikaty:
» Magento Certified Developer,
» Magento Certified Developer Plus,
» Magento Certified Front End Developer,
» Zend Framework Certificate,
» SALESmanago Marketing Automation Specialist,
» JAVA professional certification.

Lokalizacja

Pracujemy blisko serca Wrocławia. Nasze biuro znajduje się w biurowcu Thespian mieszczącym się tuż przy Placu Powstańców Śląskich, dzięki czemu łatwo do nas dojedziesz. Czekamy na Ciebie od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00!

Global4Net sp. z o.o.
Plac Powstańców Śląskich 1/7
53-329 Wroclaw
Link do pełnej mapy

Biuro Handlowo-Projektowe Warszawa
Aleje Jerozolimskie 80
02-001 Warszawa