Kariera

Senior Frontend Developer (Tech Lead)

Jesteśmy Software Housem wywodzącym się z Wrocławia. Do tej pory zrealizowaliśmy ponad 250 projektów i dalej prężnie działamy z kolejnymi. Nasze działania skupiają się w obszarze e-commerce.

Dbamy o nasz Zespół poprzez zapewnienie szkoleń i warsztatów, umożliwiamy zdawanie certyfikatów. Zapewniamy odpowiednie warunki do pracy,  w atmosferze niekorporacyjnej – cenimy sobie dobry kontakt i pomoc zespołową.

Obecnie poszukujemy Frontend Developera na poziomie seniorskim z bardzo dobrą znajomością React oraz z doświadczeniem w prowadzeniu zespołu na pozycji Tech Leada – być może Ciebie? Jeśli cenisz sobie małe środowiska z grupą doświadczonych osób – wyślij nam swoje CV i pogadajmy!

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie Project Managera w obszarze zarządzania pracą zespołu developerskiego oraz przydzielaniu zadań;
  • Wsparcie konsultacjami technicznymi dla członków zespołu;
  • Udział w projektowaniu i wdrażaniu standardów projektowych;
  • Wykonywanie code review w ramach projektu;
  • Przygotowywanie technicznych opisów zleconych zadań;
  • Utrzymywanie i wydawanie zmian na środowiska developerskie;
  • Bieżąca aktualizacja wiedzy z obszaru technologii oraz dobrych praktyk projektowych;

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na stanowisku Frontend Developer z wykorzystaniem React.js;
  • Doświadczenie w pracy na stanowisku Tech Leada (doświadczenie w prowadzeniu zespołu);
  • Praktyczna znajomość Reacta funkcyjnego (z wykorzystaniem hooków);
  • Praktyczna znajomość Reduxa (mile widziana umiejętność posługiwania się hookowym stylem Reduxa);
  • Umiejętność testowania kodu z wykorzystaniem narzędzi: Jest, React Testing Library lub React Native Testing Library;
  • Znajomość HTML5 i CSS3 w stopniu bardzo dobrym;
  • Znajomość ES6 w stopniu bardzo dobrym;
  • Umiejętność wdrożeń Responsive Web Design;
  • Umiejętność pracy z yarn workspaces i z monorepo;

Na plus:

  • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w pracy z React Native Elements oraz z PropTypes, a także umiejętność optymalizowania kodu przy użyciu narzędzi z biblioteki React (techniki memoizacji);
  • Umiejętność konfigurowania serwera node.js oraz konfiguracji webpacka (optymalizacja chunków)
  • Mile widziana znajomość SASS;
  • Doświadczenia w pracy z wykorzystaniem React Expo;
  • Umiejętności pracy z emulatorami Android/iOS;
  • Umiejętności pracy z debugerami React Native (np. RND, Reactotron);

Benefity

Zadbaj o swoje zdrowie z pakietem medycznym. W zdrowym ciele - zdrowy duch!

Opieka medyczna

Pływasz, biegasz, podnosisz ciężary? Pracuj nad formą z pakietem Multisport, który dofinansujemy.

Multisport

Chcesz podszkolić swoją znajomość z lektorem? Dołącz do grupy językowej i wzbogać swoje słownictwo.

Język angielski

Zależy nam na rozwoju naszych pracowników i zdobywaniu kolejnych doświadczeń, dlatego jesteśmy otwarci na dofinansowanie certyfikacji branżowych.

Certyfikaty

Rozpoczynamy pracę między 7 a 9:30 - dostosuj pracę do swojego trybu dnia.

Elastyczne godziny pracy

Chcesz popracować część tygodnia zdalnie lub całość pracy wykonywać z domowej kanapy? Mamy takie możliwości.

Home office

Pizzowe piątki, wyjazdy integracyjne, spotkania zagorzałych graczy - brzmi dobrze? Spędź z nami czas wolny i sprawdź, że biuro to nie tylko miejsce pracy.

Firmowe eventy

Chcesz wiedzieć, nad którymi obszarami w swoim doświadczeniu warto popracować? Regularnie spotykamy się aby porozmawiać o Twoim rozwoju i Ci w nim pomóc.

FEEDBACKI PRACOWNICZE

Masz do dyspozycji platformy z kursami, które pomogą Ci w zdobyciu nowych umiejętności. Tworzymy również bazę wiedzy, która stale poszerzamy o nowe obszary.

Dzielenie się wiedzą

Doceniamy pomysłowość naszego zespołu i wspieramy ich prywatne inicjatywy - dofinansujemy i pomagamy uruchomić własne projekty.

Inkubator projektów

Nie tworzymy sztucznych dystansów - do każdego członka zespołu masz bezpośredni kontakt. Jesteśmy zgranym zespołem!

Nieformalna atmosfera

Każdy z członków zespołu ma swojego Mentora - osobę, z którą może porozmawiać na temat swojego rozwoju i która służy technicznym wsparciem.

Mentoring

Dołącz do nas już dziś

Pole jest błędnie wypełnione. Sprawdź wpisaną treść i spróbuj ponownie.

Wyrażenie zgody jest niezbędne.

Zaznacz przynajmniej jedno pole: *

PDF, DOC, DOCX, JPG lub PNG (max 5MB)

Przynajmniej jedno pole jest błędnie wypełnione. Sprawdź wpisaną treść i spróbuj ponownie.
Magdalena Paczynska

Magdalena Paczyńska

HR Business Partner