Integracja Magento ze sklepami Allegro i ERP dla Grodno

Integracja Magento ze sklepami Allegro i ERP dla Grodno

Klient

Elektromag to polska marka oferująca rozwiązania w branży dekoracji wnętrz, która skupia się na sprzedaży systemów i osprzętu oświetleniowego. W portfolio oferowanych towarów wchodzą te wykonane przez światowej renomy producentów: Philips, Bosch, czy Nowodvorski Lighting.

Magento Polska
Magento Warszawa
Przewiń 
w dół!

Cele projektu

Celem postawionym przed specjalistami była integracja platformy ze sklepami na witrynie Allegro.

Cele projektu

Wystawianie produktów na allegro z poziomu programu ERP

Możliwość umieszczania produktów i ich sprzedaż na witrynie Allegro z poziomu programu ERP, biorąca pod uwagę stan zmagazynowanych produktów, zarówno tych należących do klienta jak i dostawców.

Przesyłanie i obsługa zamówień z Allegro do programu ERP

Umożliwienie transmisji danych o zamówieniach z Allegro do programu ERP i obsługa zamówień w ERP, wprowadzenie integracji danych zamówieniowych. 

Rozwiązanie

Magento to jedno z najbardziej rozwiniętych i wszechstronnych rozwiązań w sferze infrastruktury dla sklepów internetowych. Korzystanie z tej platformy umożliwia najszersze możliwości rozbudowy i personalizacji e-sklepu dostępne na rynku e-Commerce. Ponad 300 tysięcy klientów używających platformy Magento usprawniło swoje biznesy. W połączeniu z ERP, zarządzanie sklepem będzie prostsze, pełniejsze i skuteczniejsze. ERP jest wyjątkowo modyfikowalny i pozwala na optymalizację kosztów, zwiększeniu wydajności biznesu i polepszyć udział na rynku. Upraszcza on również współpracę między departamentami, ujednolica i synchronizuje dane, ogranicza występowanie błędów i automatyzuje rutynowe, powtarzalne procesy. Co do integracji, wyśmienicie sprawdza się Baselinker. Ten system oferuje możliwość integracji i zarządzania danymi produktowymi i zamówieniowymi. Wszystkie ceny i stany mogą być kontrolowane z jednej platformy. Do tego możliwa jest dzięki niemu też automatyzacja procesów i zarządzanie wysyłkami. 

sklepy Magento
Magento Polska

Komentarz

projektowanie sklepów Magento wdrożenia Magento Warszawa
sklepy Magento Wrocław

Maciej Kostrzycki

PHP Developer

agencja ecommerce

Dbamy o wysoki standard wykonania infrastruktury. Każdy punkt odbioru z kolejnymi dostawcami jest implementowany i sprawdzany, aby uniknąć niepotrzebnych błędów.

Nasze działania

Specjaliści z Global4Net efektywnie wprowadzali potrzebne dla klienta rozszerzenia integracji poprzez platformę Baselinker. Razem udało nam się połączyć 10 sklepów i 20 magazynów w programie ERP, który jest do dyspozycji klienta, z platformami Magento i Allegro.

Zaktualizowaliśmy statusy produktów, stanów magazynów i cen na obszarze wszystkich trzech platform. Taka integracja zagwarantowała prostsze i szybsze zarządzanie sklepem klientowi i usprawniła dotychczasowe rozwiązania. Wdrożenie przez naszych deweloperów platformy Magento, umożliwiło również dokonanie integracji stanów współpracujących dostawców. 

Rezultat

Integracja sklepów i magazynów z ERP

Zintegrowanie osobnych jednostek w systemie ERP usprawniło zarządzanie całym procesem zamówieniowym.

Synchronizacja informacji na wszystkich platformach

Importowanie informacji produktowych przyśpieszyło oddanie serwisu do stanu funkcjonalności.

Napisz do nas

Wyceń projekt

Napisz do nas

Pole jest błędnie wypełnione. Sprawdź wpisaną treść i spróbuj ponownie.
Pole jest błędnie wypełnione. Sprawdź wpisaną treść i spróbuj ponownie.
Pole jest błędnie wypełnione. Sprawdź wpisaną treść i spróbuj ponownie.
Pole jest błędnie wypełnione. Sprawdź wpisaną treść i spróbuj ponownie.
Wyrażenie zgody jest niezbędne.

PDF, DOC, DOCX, JPG lub PNG (max 5MB)

Przynajmniej jedno pole jest błędnie wypełnione. Sprawdź wpisaną treść i spróbuj ponownie.
Andrzej

Andrzej Szylar

Chief Executive Officer

Magdalena Paczyńska

HR Manager

Krystian Niedźwiecki

Marketing Manager