Integracje dodatkowych rozszerzeń dla Neo24.pl

Integracje dodatkowych rozszerzeń dla Neo24.pl

Klient

NEO24.PL znajduje się w czołówce najlepszych sklepów internetowych w Polsce, oferujących szeroki wybór sprzętu RTV i AGD. Mimo to stale rozwija swoją ofertę, dostarczając coraz to nowsze kategorie produktów swoim klientom. Naszym partnerem biznesowym jest od 2015 roku. Przez lata współpracy wdrożyliśmy wiele zmian, pozwalających jeszcze bardziej usprawnić jego funkcjonowanie. Znaczącą rewolucją dla serwisu było m.in. wdrożenie Progressive Web App, a przez to zaoferowanie nowych doświadczeń zakupowych swoim użytkownikom. Serwis NEO24.PL cieszy się dużym uznaniem. Został wyróżniony np. Certyfikatem Trusted Shops, Mega Sklepy oraz ujęty w rankingu Rzeczpospolita – Ranking Najcenniejszych Polskich Marek.

Magento Polska
Magento Warszawa
Przewiń 
w dół!

Cele projektu

Celem zmian w serwisie było zaoferowanie klientom NEO24.PL nowych opcji – w szczególności dotyczących płatności oraz sposobów dostawy, aby zakupy stały się jeszcze szybsze, prostsze i dopasowane do ich aktualnych potrzeb. Dzięki wdrożonym dziesięciu rozszerzeniom udało się osiągnąć zamierzony efekt.

Cele projektu

Rozszerzenia płatności

W serwisie wdrożyliśmy sześć innowacyjnych rozszerzeń, które umożliwiły klientom skorzystanie z dodatkowych metod płatności.

Single Sign On

Zadbaliśmy o to, aby klienci mogli logować się do swojego panelu klienta przy użyciu konta Google i Facebooka. Finalizowanie transakcji stało się więc możliwe bez konieczności rejestracji użytkownika, a jedynie za pomocą logowania przez posiadane już wybrane konto zewnętrzne.

Rozszerzenia dostawy

Umożliwiliśmy klientom skorzystanie z nowych opcji dostawy produktów, dzięki zintegrowaniu trzech dodatkowych modułów. Zwiększyło to elastyczność metod wysyłki i zagwarantowało użytkownikom wybór dostosowany do ich preferencji.

Rozwiązanie

Swoje działania rozpoczęliśmy od wnikliwych konsultacji z klientem, tak, aby wyłonić jego najważniejsze potrzeby i oczekiwania. Okazało się, że zmiany obejmą przede wszystkim widoczne dla klienta funkcje sklepu. Od strony technicznej najwięcej uwagi poświęciliśmy integracji zewnętrznych rozszerzeń tworzonych przez naszych developerów z platformą Magento, na której oparty jest sklep NEO24.PL. Gdy opracowaliśmy rozwiązanie wszystkich technicznych aspektów planu, przystąpiliśmy do działania, rozwijając i dostosowując nowe narzędzia do platformy i sprawiając, by stała się ona jeszcze bardziej funkcjonalna.

sklepy Magento
Magento Polska

Komentarz

projektowanie sklepów Magento wdrożenia Magento Warszawa
sklepy Magento Wrocław

Łukasz Lipski

Project Manager

agencja ecommerce

Każdy sklep jest inny i nawet jeśli opiera się na podobnych założeniach technicznych co inne, wdrażane zmiany wymagają spersonalizowania. W przypadku NEO24.PL musieliśmy przede wszystkim pamiętać o tym, by wszystkie nowo tworzone wtyczki bez problemu współdziałały z platformą Magento. Udało się nam to, ponieważ korzystaliśmy z wiedzy doświadczonych developerów i testerów. To ich praca pozwoliła nam na sprawne wdrożenie zmian.

Nasze działania

Projekt był podzielony na kilka etapów. W pierwszej kolejności sprawdziliśmy, jakie rozszerzenia musimy zaprojektować od początku. Przygotowaliśmy więc obszerną dokumentację projektową, zawierającą wszystkie istotne funkcje, które miały powstać oraz integracje, które należało przeprowadzić. Następnie przystąpiliśmy do wdrażania rozwiązań. W pracach nad serwisem brali udział UX designerzy, architekci oraz PHP developerzy.

Rezultat

Wdrożenie

nowych metod płatności.

Wdrożenie

nowych opcji dostawy.

User Experience

spełniające wymagania dobrych praktyk.

Napisz do nas

Wyceń projekt

Napisz do nas

Pole jest błędnie wypełnione. Sprawdź wpisaną treść i spróbuj ponownie.
Pole jest błędnie wypełnione. Sprawdź wpisaną treść i spróbuj ponownie.
Pole jest błędnie wypełnione. Sprawdź wpisaną treść i spróbuj ponownie.
Pole jest błędnie wypełnione. Sprawdź wpisaną treść i spróbuj ponownie.
Wyrażenie zgody jest niezbędne.

PDF, DOC, DOCX, JPG lub PNG (max 5MB)

Przynajmniej jedno pole jest błędnie wypełnione. Sprawdź wpisaną treść i spróbuj ponownie.
Andrzej

Andrzej Szylar

Chief Executive Officer

Magdalena Paczyńska

HR Manager

Krystian Niedźwiecki

Marketing Manager