Saint Gobain to międzynarodowa grupa, której portfolio obejmuje ponad 100 marek, działających na obszarze 5 różnych rynków: budownictwa, transportu, przemysłu, dystrybucji i opieki medycznej. Grupa działa na terenie 70 krajów na całym świecie i oferuje szereg usług, produktów dostępnych za pomocą sklepów internetowych i stacjonarnych.

Dla marki Platforma dla remontu i budowy, należącej do Saint-Gobain, opracowaliśmy sklep online oferujący szeroki wybór materiałów i ekwipunku budowlanego. Wprowadziliśmy liczne usprawnienia, m.in. implementację modułu integracji API oraz integrację sklepu z systemami ERP i SAP, co zaowocowało usprawnieniem systemu i przyśpieszeniem przesyłu informacji pomiędzy sklepem a dostawcami.

Poznaj nasze Case Study

Audyt i przebudowa UX

Po zbadaniu sytuacji i wyników sklepu internetowego klienta, stwierdziliśmy, że audyt i przebudowa UX zwiększą niezawodność i jakość doświadczenia zakupowego dla konsumentów.

Refactoring modułu rabatowego

Po dogłębnej analizie nasz zespół stwierdził, że refactoring modułu poświęconego rabatom przełoży się na wyższą konwersję. Dlatego nasz team przepisał moduł uwzględniając dedykowane rozwiązania oraz sugestie naszych specjalistów UX.

saint-gobain-laptop