Refactoring modułu rabatowego dla Saint-Gobain

Refactoring modułu rabatowego dla Saint-Gobain

Klient

Saint Gobain to międzynarodowa grupa, której portfolio obejmuje ponad 100 marek, działających na obszarze 5 różnych rynków: budownictwa, transportu, przemysłu, dystrybucji i opieki medycznej. Grupa działa na terenie 70 krajów na całym świecie i oferuje szereg usług, produktów dostępnych za pomocą sklepów internetowych i stacjonarnych.

Dla marki Platforma dla remontu i budowy, należącej do SG, opracowaliśmy sklep online oferujący szeroki wybór materiałów i ekwipunku budowlanego. Wprowadziliśmy liczne usprawnienia, m.in. implementację modułu integracji API oraz integrację sklepu z systemami ERP i SAP, co zaowocowało usprawnieniem systemu i przyśpieszeniem przesyłu informacji pomiędzy sklepem a dostawcami.

Magento Polska
Magento Warszawa
Przewiń 
w dół!

Rozwiązanie

Platforma Magento uzyskała zaufanie ponad 300 tysięcy biznesów, którym pomogła zwiększyć wyniki sprzedaży online. Oprogramowanie oferuje niezawodność przy obsłudze zamówień online, możliwość stworzenia unikalnego sklepu o wysokiej jakości i wsparcie techniczne ekspertów. Magento oferuje także obsługę funkcji rabatów, który można skonfigurować według uznania. Posiada opcję domyślnych reguł dotyczących systemu promocji jak i wprowadzanie pojedynczych zmian profilowanych dla poszczególnych klientów.

sklepy Magento
Magento Polska

Komentarz

projektowanie sklepów Magento wdrożenia Magento Warszawa
sklepy Magento Wrocław

Radek Wróblewski

Project Manager

agencja ecommerce

Po zapoznaniu się z sytuacją i potrzebami klienta wdrożyliśmy rozszerzenie, pozwalające na przyszłą rozbudowę systemu. Klientowi zależy, na możliwości rozpisania rabatów per produkt i jesteśmy w stanie spełnić to oczekiwanie, jeśli zaistnieje taki wymóg. Zwykle system Magento domyślnie zapisuje rabaty koszykowe per zamówienie, więc aby spełnić wymagania klienta, zdecydowaliśmy się spersonalizować system specjalnie pod jego oczekiwania i pomóc w dostarczaniu jak najwyższej jakości usług.

Nasze działania

Dla najefektywniejszego działania systemu promocji i modułu zarządzania rabatami, zbadaliśmy wymagania postawione przez klienta. Zatrudniliśmy naszych specjalistów do wdrożenia pożądanych elementów i zmiany reguł funkcjonowania oprogramowania.
Programiści od rozwiązań back-endowych zaimplementowali wtyczkę obsługującą konfigurację rabatów systemu Magento.

Dodatkowo spersonalizowaliśmy obsługę modułu dla danego kontrahenta. Nasi specjaliści wprowadzili rozwiązanie reguł aktywnych opartych na podstawie priorytetu konfigurowalnego per reguła. W tym samym czasie, przeprowadzili oni przebudowę systemu funkcjonowania promocji, co umożliwiło klientom skorzystanie także z domyślnych ustawień oprogramowania Magento.

Rezultat

Wzrost wyników

sprzedaży dzięki ułatwionemu systemowi dostępu do ofert promocyjnych

Napisz do nas

Wyceń projekt

Napisz do nas

Pole jest błędnie wypełnione. Sprawdź wpisaną treść i spróbuj ponownie.
Pole jest błędnie wypełnione. Sprawdź wpisaną treść i spróbuj ponownie.
Pole jest błędnie wypełnione. Sprawdź wpisaną treść i spróbuj ponownie.
Pole jest błędnie wypełnione. Sprawdź wpisaną treść i spróbuj ponownie.
Wyrażenie zgody jest niezbędne.

PDF, DOC, DOCX, JPG lub PNG (max 5MB)

Przynajmniej jedno pole jest błędnie wypełnione. Sprawdź wpisaną treść i spróbuj ponownie.
Andrzej

Andrzej Szylar

Chief Executive Officer

Magdalena Paczyńska

HR Manager

Krystian Niedźwiecki

Marketing Manager