Dołącz do nas już dziś

Za każdym naszym projektem stoi zespół profesjonalistów, którzy mogą pochwalić się nie tylko bogatym doświadczeniem, ale przede wszystkim nieszablonowym podejściem do wyzwań, jakie stawia przed nami Klient. Na pokładzie posiadamy ponad 100 ekspertów, którzy codziennie współpracują, by dostarczyć nowoczesne rozwiązania, które skutecznie wesprą biznes naszych partnerów. Chcesz zostać jednym z nich? Sprawdź jakie oferty dla Ciebie przygotowaliśmy i kliknij przycisk „Aplikuj”!

Global4net metodologia-pracy

Otwarte pozycje

Nie znalazłeś oferty dla siebie lub masz pytania?

Proces rekrutacyjny

1 krok

CV - analiza

Weryfikujemy przesłane do nas aplikacje. W przypadku pozytywnej oceny, proponujemy spotkanie.

2 krok

Spotkajmy się!

Spotkanie odbywa się online lub na miejscu w naszym wrocławskim biurze. Uczestniczy w nim HR oraz osoba techniczna po naszej stronie.

3 krok

Feedback

Niezależnie od naszej decyzji – otrzymujesz wiadomość zwrotną po zakończonym procesie. W przypadku pomyślnego przejścia rozmowy rekrutacyjnej – składamy ofertę i podpisujemy umowę.

4 krok

Witamy na pokładzie

Witamy na pokładzie

FAQ rekrutacyjne

Rozmowa rekrutacyjna trwa 1,5 - 2h. Czas rozmowy zależy jest od poziomu stanowiska: im większe doświadczenie rekrutowanej osoby, a tym samym szersze spektrum obszarów wymagających sprawdzenia, tym dłuższy czas rozmowy.

Rozmowa rekrutacyjna podzielona jest na trzy etapy. Podczas pierwszego etapu dowiesz się nieco więcej o firmie, jej strukturze, projektach, które tworzymy, zespołach i benefitach. To również czas aby poznać Twoje oczekiwania względem nowego miejsca pracy. Drugi etap to krótki test, który pozwoli nam poznać Twoje podejście do rozwiązywania problemów oraz sprawdzi umiejętność logicznego myślenia. Trzeci, ostatni etap to rozmowa z osobą techniczną odnośnie Twojego doświadczenia: wykorzystywanych technologii i sprawdzenie poziomu wiedzy z danego obszaru. W przypadku rozmowy online pomijamy etap drugi.

Feedback po rozmowie rekrutacyjnej otrzymasz maksymalnie do 7 dni po spotkaniu z nami. W jego skład wchodzi ocena techniczna oraz nasza decyzja odnośnie nawiązania współpracy.

Nasi specjaliści pracują zarówno w oparciu o umowę o pracę jak i na podstawie prowadzonej działalności gospodarczej. Pierwsza umowa o pracę zawierana jest na okres 3 miesięcy próbnych, następnie po pozytywnym zakończeniu okresu próbnego, umowę przedłużamy na rok/czas nieokreślony. Umowa w oparciu o prowadzoną działalność gospodarczą zawierana jest na czas nieokreślony.

Benefity

OPIEKA MEDYCZNA

Zadbaj o swoje zdrowie z pakietem medycznym. W zdrowym ciele - zdrowy duch!

MULTISPORT

Pływasz, biegasz, podnosisz ciężary? Pracuj nad formą z pakietem Multisport, który dofinansujemy.

JĘZYK ANGIELSKI

Chcesz podszkolić swoją znajomość z lektorem? Dołącz do grupy językowej i wzbogać swoje słownictwo.

CERTYFIKATY

Zależy nam na rozwoju naszych pracowników i zdobywaniu kolejnych doświadczeń, dlatego jesteśmy otwarci na dofinansowanie certyfikacji branżowych.

ELASTYCZNE GODZINY PRACY

Rozpoczynamy pracę między 7 a 9:30 - dostosuj pracę do swojego trybu dnia.

HOME OFFICE

Chcesz popracować część tygodnia zdalnie lub całość pracy wykonywać z domowej kanapy? Masz taką możliwość.

FIRMOWE EVENTY

Pizzowe piątki, wyjazdy integracyjne, spotkania zagorzałych graczy - brzmi dobrze? Spędź z nami czas wolny i sprawdź, że biuro to nie tylko miejsce pracy.

FEEDBACKI PRACOWNICZE

Chcesz wiedzieć, nad którymi obszarami w swoim doświadczeniu warto popracować? Regularnie spotykamy się aby porozmawiać o Twoim rozwoju i Ci w nim pomóc.

DZIELENIE SIĘ WIEDZĄ

Masz do dyspozycji platformy z kursami, które pomogą Ci w zdobyciu nowych umiejętności. Tworzymy również bazę wiedzy, która stale poszerzamy o nowe obszary.

INKUBATOR PROJEKTÓW

Doceniamy pomysłowość naszego zespołu i wspieramy ich prywatne inicjatywy - dofinansujemy i pomagamy uruchomić własne projekty.

NIEFORMALNA ATMOSFERA

Nie tworzymy sztucznych dystansów - do każdego członka zespołu masz bezpośredni kontakt. Jesteśmy zgranym zespołem!

MENTORING

Każdy z członków zespołu ma swojego Mentora - osobę, z którą może porozmawiać na temat swojego rozwoju i która służy technicznym wsparciem.

Dołącz do nas już dziś

Aplikuj

Dołącz do nas już dziś

Pole jest błędnie wypełnione. Sprawdź wpisaną treść i spróbuj ponownie.
Pole jest błędnie wypełnione. Sprawdź wpisaną treść i spróbuj ponownie.
Pole jest błędnie wypełnione. Sprawdź wpisaną treść i spróbuj ponownie.

Wyrażenie zgody jest niezbędne.

Zaznacz przynajmniej jedno pole: *


Wyrażenie zgody jest niezbędne.
Wyrażenie zgody jest niezbędne.

PDF, DOC, DOCX, JPG lub PNG (max 5MB)

Przynajmniej jedno pole jest błędnie wypełnione. Sprawdź wpisaną treść i spróbuj ponownie.

Magdalena Paczyńska-Kamienik

HR Manager