Co możemy
dla ciebie zrobić

Dynamiczny rozwój branży e-Commerce wymaga od nas błyskawicznych zdolności adaptacji, dlatego posiadamy w naszym portfolio szeroki wachlarz usług oraz narzędzi, które dopasowujemy do potrzeb Twojej firmy. Usługi dla e-Commerce muszą być skrojone na miarę i odpowiadać żywotnym celom Twojej organizacji, jako Magento software-house jesteśmy w stanie zaimplementować je w postaci, która bezpośrednio wpłynie na wyniki, których oczekujesz.

Specjalizujemy się we wdrożeniach

Magento Commerce

Tworzymy platformy Commerce, które zapewniają naszym klientom skalowalność oraz elastyczność, na którą zasługują ich biznesy.

PWA

Jako jeden z pierwszych Magento software-house’ów w Polsce zaczęliśmy wdrażać technologię PWA. Zwiększ swoje zyski ze sprzedaży mobile oraz desktop razem z nami.

AWS

Chcemy mieć pewność, że rozwiązania, które oferujemy są w stanie zadowolić rozmaite potrzeby naszych klientów. Proponujemy hosting, który daje pewność niezawodnego działania i elastyczności.

Symfony

Pracujemy tylko z najnowszymi technologiami. Symfony jest obecnie najszybszy frameworkiem na PHP. Tworzymy wydajne, skalowalne, elastyczne aplikacje oraz systemy, które będą wspierać Twoją sprzedaż.

Akeneo

Wspieramy naszych klientów również w marketingu treści swoich produktów. Dostarczamy intuicyjne rozwiązania, które ułatwiają pracę w różnorodnych kanałach sprzedaży.

Pimcore

Szukasz rozwiązania PIM, które umożliwi Ci ogromną elastyczność? Postaw na aplikację zarządzającą informacjami produktowymi, której nadrzędnym jest szeroki wybór narzędzi.

W czym jeszcze możemy pomóc

Omnichannel

W e-Commerce chodzi o coś więcej, niż tylko sprzedaż. To sztuka dostarczania innowacyjnych rozwiązań, które sprawią, że zakupy w internecie będą łatwe i przyjemne. Dlatego właśnie zacieramy granicę między offline a online, tworząc systemy pozwalające na integrację wszystkich kanałów sprzedaży.

Migracja Magento

Wsparcie dla wersji Magento 1 zostało zakończone. Jeśli chcesz, by Twój sklep był aktualny i doskonale współpracował z nowymi rozszerzeniami to migracja na wersję Magento 2 jest koniecznością.

Magento B2B

Pomagamy naszym klientom tworzyć kompleksowe sklepy internetowe dla użytkowników B2B, które sprzedają oraz zapewniają niezapomniane doświadczenie zakupowe.

Projektowanie UX

Chcesz mieć intuicyjny sklep, który będzie przyjazny dla każdego użytkownika? W takim razie sprawdzimy, które funkcjonalności oraz elementy pomogą Ci w osiągnięciu celów.

Audyt

Naszym celem jest upewnienie się, że Twój sklep może sprzedawać jeszcze lepiej. Dzięki specjalistycznym audytom stabilność i elastyczność aplikacji przestaną być Twoim problemem.

Napisz do nas

Wyceń projekt

Napisz do nas  PDF, DOC, DOCX, JPG lub PNG (max 5MB)

  Andrzej Szylar

  Andrzej Szylar

  Chief Executive Officer

  Dariusz Kobza

  Dariusz Kobza

  PR & Marketing Manager

  Magdalena Paczynska

  Magdalena Paczyńska

  HR Business Partner