Co możemy
dla Ciebie zrobić?

Dynamiczny rozwój branży e-Commerce wymaga od nas błyskawicznych zdolności adaptacji, dlatego posiadamy w naszym portfolio szeroki wachlarz usług oraz narzędzi, które dopasowujemy do potrzeb Twojej firmy. Usługi dla e-Commerce muszą być skrojone na miarę i odpowiadać żywotnym celom Twojej organizacji, jako Magento Software House jesteśmy w stanie zaimplementować je w postaci, która bezpośrednio wpłynie na wyniki, których oczekujesz.

Specjalizujemy się we wdrożeniach

Magento 2
Pomożemy zaprojektować, zakodować, zintegrować oraz zoptymalizować Twój e-Commerce dla klientów B2B oraz B2C. Sprawdź, jakie możliwości daje Ci platforma Magento Commerce.
PWA
Zwiększymy Twoją sprzedaż dzięki nowoczesnej technologii, która pozwoli Twoim klientom mieć Twój sklep na wyciągnięcie ręki. Zobacz, jaką przewagę konkurencyjną daje Ci Progressive Web Application.
AWS
Chcemy mieć pewność, że rozwiązania, które oferujemy są w stanie zadowolić rozmaite potrzeby naszych klientów. Proponujemy hosting, który daje pewność niezawodnego działania i elastyczności.
Symfony
Zaprogramujemy Twoje rozwiązanie przy użyciu nowoczesnego frameworka, wykorzystując wyłącznie najlepsze praktyki w branży. Tworzymy w Symfony także mikroserwisy wspierające aplikacje e-Commerce.
Akeneo
Dostarczymy rozwiązanie, które w prosty i intuicyjny sposób - bez wymagających szkoleń - pozwoli Ci na uporządkowanie informacji produktowej i zwiększenie swoich zysków ze sprzedaży.
Pimcore
Zadbamy o Twoją informację produktową nawet jeśli korzystasz z wielu kanałów sprzedaży jednocześnie. Poznaj rozwiązanie, które pozwoli Ci na elastyczne zarządzanie promocją swoich produktów.

Nasze specjalizacje

Konsultacje e-Commerce

Konsultujemy, analizujemy i wdrażamy poprawne rozwiązania i dobre nawyki w Twoim sklepie. Wspieramy strategię Twojej firmy technologią, która wprowadzi Cię w erę transformacji cyfrowej

Adobe Commerce

Adobe Commerce powstało z połączenia Adobe Commerce Cloud oraz Magento Commerce. Wiele funkcjonalności, architektura headless oraz łatwość w integracji z zewnętrznymi rozszerzeniami zapewni Twojemu biznesowi konkurencyjność, której wymaga dzisiejszy rynek e-Commerce.

Omnichannel

W e-Commerce chodzi o coś więcej, niż tylko sprzedaż. To sztuka dostarczania innowacyjnych rozwiązań, które sprawią, że zakupy w internecie będą łatwe i przyjemne. Dlatego właśnie zacieramy granicę między offline a online, tworząc systemy pozwalające na integrację wszystkich kanałów sprzedaży.

Migracja Magento

Wsparcie dla wersji Magento 1 zostało zakończone. Jeśli chcesz, by Twój sklep był aktualny i doskonale współpracował z nowymi rozszerzeniami to migracja na wersję Magento 2 jest koniecznością.

Magento B2B

Pomagamy naszym klientom tworzyć kompleksowe sklepy internetowe dla użytkowników B2B, które sprzedają oraz zapewniają niezapomniane doświadczenie zakupowe.

Projektowanie UX

Chcesz mieć intuicyjny sklep, który będzie przyjazny dla każdego użytkownika? W takim razie sprawdzimy, które funkcjonalności oraz elementy pomogą Ci w osiągnięciu celów.

Napisz do nas

Wyceń projekt

Napisz do nas

Pole jest błędnie wypełnione. Sprawdź wpisaną treść i spróbuj ponownie.
Pole jest błędnie wypełnione. Sprawdź wpisaną treść i spróbuj ponownie.
Pole jest błędnie wypełnione. Sprawdź wpisaną treść i spróbuj ponownie.
Pole jest błędnie wypełnione. Sprawdź wpisaną treść i spróbuj ponownie.
Wyrażenie zgody jest niezbędne.

PDF, DOC, DOCX, JPG lub PNG (max 5MB)

Przynajmniej jedno pole jest błędnie wypełnione. Sprawdź wpisaną treść i spróbuj ponownie.
Andrzej

Andrzej Szylar

Chief Executive Officer

Magdalena Paczyńska

HR Manager

Krystian Niedźwiecki

Marketing Manager