Spotkajmy się na Retail Challenge 2024 

26.09.2023 Katarzyna Zajchowska

Czego obawiają się w najbliższej przyszłości przedstawiciele sieci detalicznych w Polsce? Z jakimi wyzwaniami mierzą się sektory retail, FMCG i trwałych dóbr konsumpcyjnych w obecnych czasach i jakie są ich plany na 2024 rok? To kluczowe pytania, na które odpowiedzą organizatorzy tegorocznej edycji Retail Challenge 2024: V FORUM HANDLU OFF- & ON-LINE, które odbędzie się pod hasłem “10 najważniejszych wyzwań handlu detalicznego w dobie kryzysu”.  

W wydarzeniu weźmie udział również Unity Group, które jest srebrnym partnerem tej edycji forum. Retail Challenge 2024 odbędzie się 27-28.09.2023 w Warszawie i w jego trakcie podzielimy się z uczestnikami swoją wiedzą z kilku kluczowych obszarów zarówno w trakcie prelekcji, jak i warsztatów.  

Agenda prelekcji prowadzonych przez specjalistów Unity Group 

Warsztaty / PROBLEM SOLVING ZONE 

27.09.2023 / 14:05-14:50 / Elastyczność i odporność biznesowa w e-commerce: postaw na Composable Commerce! 

W czasach, w których “jedyną stałą jest zmiana”, Twoja firma musi być elastyczna. Zapraszamy na warsztaty, podczas których odkryjesz sekrety Composable Commerce i MACH – nowoczesnej architektury e-commerce, która daje Twojemu biznesowi supermoce przystosowywania się do niespodziewanych wyzwań. 

Warsztat będzie prowadzony przez Pawła Łancewicza, Business Architect, Unity Group oraz Mateusza Skowrona, Head of Delivery, Unity Group.  

Prelekcja / sesja tematyczna OMNICOMMERCE 

27.09.2023 / 16:35-16:55 / Shopping Experience 2.0 – buduj zaufanie klientów dzięki automatycznej personalizacji 

Prelekcja będzie prowadzona przez Andrzeja Szylara, Head of Business Development / Adobe Solutions, Unity Group, a także naszego gościa, Michała Kaczmarka, Leading Senior Account Executive Midmarket CX for CEE, Adobe. 

Szczegółowa agenda dostępna jest tutaj>>   

Do zobaczenia na miejscu!  

Cyfrowe newsy / Bądź na bieżąco

Od początku 2022 roku wchodzimy w skład Unity Group. Teraz zapisując się do naszego newslettera, będziesz na bieżąco z informacjami całej naszej organizacji.

  Wypełniając formularz wyrażasz zgodę na wysyłkę newslettera przez Unity S.A. z siedzibą we Wrocławiu. Zgodę możesz wycofać w każdej chwili. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej polityce prywatności.

  *Wymagane

  Andrzej-kurs-programowania

  Andrzej Szylar

  Chief Executive Officer

  E-mail:

  a.szylar@global4net.com
  Magda2

  Magdalena Paczyńska-Kamienik

  HR Manager

  Aleksandra

  Aleksandra Bielawska-Clegg

  HR Business Partner

  E-mail:

  Michal

  Michał Duława

  New Business Developer

  E-mail:

  Katarzyna

  Katarzyna Zajchowska

  Marketing Partner

  E-mail: