E-commerce Polska Awards 2023: wyróżnienie dla Hendi! 

25.09.2023 Katarzyna Zajchowska

Tegoroczna edycja e-commerce Polska Awards była pod wieloma względami rekordowa. Przyznano w niej aż 75 nominacji w 21 kategoriach, a wśród uczestników i laureatów nie zabrakło również nas – Unity Group.  

Ostatnia edycja konkursu organizowanego przez Izbę Gospodarki Elektronicznej wyłoniła kolejne najciekawsze projekty związane z e-handlem. Uroczyste rozdanie nagród odbyło się 21. września w Crystal Palace w Krakowie.  

W tym roku, poza nagrodami głównymi, jury konkursu przyznało także wyróżnienia Jedno z nich trafiło do Hendi i Unity Group jako uhonorowanie spektakularnego wejścia w cross-border e-commerce. Serdecznie dziękujemy i gratulujemy Hend! 

Marka Hendi została założona w 1934 r. w Holandii. Zajmuje się profesjonalnym zaopatrzeniem lokali gastronomicznych w narzędzia kuchenne oraz inne artykuły gospodarstwa domowego i do gastronomii wykonane ze stali nierdzewnej. Obecnie w ofercie znajduje się 7000 różnych produktów. Firma została dwukrotnie nagrodzona Diamentami Forbesa i Tytułem Gazeli Biznesu. 

Projekt realizowany wspólnie z Hendi był wyjątkowy pod wieloma względami. Polski oddział marki został odpowiedzialny za rozwój międzynarodowej sprzedaży e-commerce. W związku z tym firma nawiązała współpracę z Global4Net (aktualnie Unity Group). Do naszych zadań należało opracowanie spójnej strategii, a także wdrożenie jednego systemu do zarządzania produktami, logistyką i obsługą klienta, w pełni przystosowanego do dalszej ekspansji międzynarodowej.     

Jesteście ciekawi, kto jeszcze zdobył nagrody w konkursie organizowanym przez Izbę Gospodarki Elektronicznej? Laureatów znajdziecie w tym miejscu.  

Masz pytanie?

Napisz do nas

  PDF, DOC, DOCX, JPG lub PNG (max 5MB)

  *Wymagane  Andrzej-kurs-programowania

  Andrzej Szylar

  Chief Executive Officer

  E-mail:

  andrzej.szylar@unitygroup.com
  Magda2

  Magdalena Paczyńska-Kamienik

  HR Manager

  E-mail:

  magdalena.paczynska@unitygroup.com
  Aleksandra

  Aleksandra Bielawska-Clegg

  HR Business Partner

  E-mail:

  Michal

  Michał Duława

  New Business Developer

  E-mail:

  Katarzyna

  Katarzyna Zajchowska

  Marketing Partner

  E-mail: