Global4Net najnowszym partnerem Adobe

30.07.2021 Kornel Kosoń
global4net adobe partner

Global4Net jest najnowszym członkiem grupy firm wyspecjalizowanych we wdrożeniach Magento Adobe Solution Partner Program. Jako nowi partnerzy uzyskaliśmy status Bronze Level Adobe Solution Partner.

Adobe jest odpowiedzialne za dostarczanie i rozwój platform e-Commerce, do których należą programy Adobe Commerce i Magento Open Source. Jest jednym z najczęściej wybieranych oprogramowań dla rozwiązań handlu elektronicznego. Z Magento od Adobe korzysta ponad 300 tysięcy firm i przedsiębiorstw na całym świecie. Pośród nich znalazły się marki takie jak Coca-Cola, czy HP. 

Dzięki udziałowi w programie Adobe Solution Partner programiści Global4Net będą mieli dostęp do szerszego asortymentu zasobów szkoleniowych. Obejmują one materiały zarezerwowane tylko dla oficjalnych członków Adobe Solution Specialists.

Zapewnią one nie tylko lepsze przygotowanie developerów do zadań przy wdrożeniach e-Commerce, ale także wyższą jakość projektów implementowanych przez nasz zespół dla obecnych i nowych klientów, którzy zdecydują się na korzystanie z rozwiązań Adobe Experience Cloud.

Masz pytanie?

Napisz do nas

  PDF, DOC, DOCX, JPG lub PNG (max 5MB)

  *Wymagane  Andrzej-kurs-programowania

  Andrzej Szylar

  Chief Executive Officer

  E-mail:

  andrzej.szylar@unitygroup.com
  Magda2

  Magdalena Paczyńska-Kamienik

  HR Manager

  E-mail:

  magdalena.paczynska@unitygroup.com
  Aleksandra

  Aleksandra Bielawska-Clegg

  HR Business Partner

  E-mail:

  Michal

  Michał Duława

  New Business Developer

  E-mail:

  Katarzyna

  Katarzyna Zajchowska

  Marketing Partner

  E-mail: