Global4Net najnowszym partnerem Adobe

global4net adobe partner

Global4Net jest najnowszym członkiem grupy firm wyspecjalizowanych we wdrożeniach Magento Adobe Solution Partner Program. Jako nowi partnerzy uzyskaliśmy status Bronze Level Adobe Solution Partner.

Adobe jest odpowiedzialne za dostarczanie i rozwój platform e-Commerce, do których należą programy Adobe Commerce i Magento Open Source. Jest jednym z najczęściej wybieranych oprogramowań dla rozwiązań handlu elektronicznego. Z Magento od Adobe korzysta ponad 300 tysięcy firm i przedsiębiorstw na całym świecie. Pośród nich znalazły się marki takie jak Coca-Cola, czy HP. 

Dzięki udziałowi w programie Adobe Solution Partner programiści Global4Net będą mieli dostęp do szerszego asortymentu zasobów szkoleniowych. Obejmują one materiały zarezerwowane tylko dla oficjalnych członków Adobe Solution Specialists.

Zapewnią one nie tylko lepsze przygotowanie developerów do zadań przy wdrożeniach e-Commerce, ale także wyższą jakość projektów implementowanych przez nasz zespół dla obecnych i nowych klientów, którzy zdecydują się na korzystanie z rozwiązań Adobe Experience Cloud.


    PDF, DOC, DOCX, JPG lub PNG (max 5MB)