Global4Net został nowym partnerem Akeneo

27.07.2021 Kornel Kosoń
koniec wsparcia akeneo 4.0 i nowości w wersji 5.0

Global4Net nawiązał współpracę jako oficjalny partner rozwiązań firmy Akeneo. Tym samym dołączyliśmy do nielicznego grona polskich software housów, które zostały wyróżnione przez Akeneo. Ale co współpraca z dostawcą PIM oznacza dla naszych klientów? Jeszcze wyższą jakość wdrożeń z zakresu zarządzania informacją produktową. Jakie jeszcze zmiany czekają za rogiem?

Partnerstwo z Akeneo pozwala nam na zdobycie jeszcze szerszej wiedzy o tym PIM-ie, czyli oprogramowaniu pozwalającym na operacje związane z informacjami produktów. Dzięki oficjalnemu partnerstwu nasi developerzy będą mogli szkolić się i czerpać doświadczeń z pierwszego źródła. Partnerstwo między Global4Net i Akeneo podniesie nie tylko jakość naszych integracji e-Commerce, ale także płynność wdrażania kolejnych projektów.

Jako oficjalny partner Akeneo, profil Global4Net będzie można znaleźć także na stronie dostawcy PIM w zakładce Solution Partners. Będziecie mogli tam znaleźć informacje o nas i naszej usłudze, a także skontaktować się bezpośrednio ze strony Akeneo.

Masz pytanie?

Napisz do nas

  PDF, DOC, DOCX, JPG lub PNG (max 5MB)

  *Wymagane  Andrzej-kurs-programowania

  Andrzej Szylar

  Chief Executive Officer

  E-mail:

  andrzej.szylar@unitygroup.com
  Magda2

  Magdalena Paczyńska-Kamienik

  HR Manager

  E-mail:

  magdalena.paczynska@unitygroup.com
  Aleksandra

  Aleksandra Bielawska-Clegg

  HR Business Partner

  E-mail:

  Michal

  Michał Duława

  New Business Developer

  E-mail:

  Katarzyna

  Katarzyna Zajchowska

  Marketing Partner

  E-mail: