Global4Net przejęło opiekę techniczną nad Bittersweet Paris

27.02.2015 Angelika Siczek

Bittersweet Paris to prężnie rozwijająca się marka modowa, działająca na rynku międzynarodowym. Global4Net przejęło opiekę techniczną nad sklepem internetowym należącym do marki. Do naszych obowiązków należy utrzymanie, bieżąca opieka oraz implementacja nowych rozwiązań.

W ramach wdrożenia w rekordowym tempie dwóch tygodni zespół wdrożeniowy Global4Net przywrócił serwis do funkcjonowania, umożliwiając jego publikację w Internecie. W dalszych krokach planowana jest gruntowna modernizacja serwisu w ramach prowadzonych badań nad konwersją serwisu.

W kolejnych krokach szata serwisu zostanie gruntownie zmodernizowana oraz przeprowadzimy optymalizację wydajności serwisu. Zespół Bittersweet okazał się bardzo otwarty na innowacje, w związku z powyższym wdrożone zostały również dodatkowe prace jak integracje serwisu z oprogramowaniem marketingu automation oraz opracowanie planów scoringowania klientów oraz zaplanowanie ścieżki lead nurturingu, tak aby zminimalizować ewentualny proces utraty potencjalnych leadów sprzedażowych.

Masz pytanie?

Napisz do nas

  PDF, DOC, DOCX, JPG lub PNG (max 5MB)

  *Wymagane  Andrzej-kurs-programowania

  Andrzej Szylar

  Chief Executive Officer

  E-mail:

  andrzej.szylar@unitygroup.com
  Magda2

  Magdalena Paczyńska-Kamienik

  HR Manager

  E-mail:

  magdalena.paczynska@unitygroup.com
  Aleksandra

  Aleksandra Bielawska-Clegg

  HR Business Partner

  E-mail:

  Michal

  Michał Duława

  New Business Developer

  E-mail:

  Katarzyna

  Katarzyna Zajchowska

  Marketing Partner

  E-mail: