Global4Net oficjalnym sponsorem Meet Magento Polska

20.05.2017 Angelika Siczek

Firma Global4Net została oficjalnym sponsorem Meet Magento 2017, serii międzynarodowych konferencji skupionych na biznesie, eCommerce, platformie Magento oraz ich społeczności. Konferencja porusza wszystkie najważniejsze zagadnienia związane z handlem w Internecie i jest największym wydarzeniem związanym z Magento organizowanym w Polsce.

meet magento polska 2017

Na Meet Magento Polska spotykają się właściciele sklepów internetowych, programiści, project managerowie, specjaliści R&D oraz dostawcy usług dla e-commerce. Spotkanie motywujące, intensywne i pełne innowacyjnych pomysłów. W tym roku konferencja odbędzie się w Krakowie w dniach 18-19 września. Nie zabraknie na niej również prelegentów z zespołu Global4Net.

Wsparcie konferencji jest częścią wkładu firmy Global4Net w rozwój świadomości na temat możliwości jakie daje platforma Magento oraz częścią aktywnych działań mających na celu propagowanie dobrych wzorców projektowych wśród programistów oraz rozwoju biznesu właścicieli sklepów opartych na platformie Magento.

Masz pytanie?

Napisz do nas

  PDF, DOC, DOCX, JPG lub PNG (max 5MB)

  *Wymagane  Andrzej-kurs-programowania

  Andrzej Szylar

  Chief Executive Officer

  E-mail:

  andrzej.szylar@unitygroup.com
  Magda2

  Magdalena Paczyńska-Kamienik

  HR Manager

  E-mail:

  magdalena.paczynska@unitygroup.com
  Aleksandra

  Aleksandra Bielawska-Clegg

  HR Business Partner

  E-mail:

  Michal

  Michał Duława

  New Business Developer

  E-mail:

  Katarzyna

  Katarzyna Zajchowska

  Marketing Partner

  E-mail: