Global4Net wdrożyło Magento dla Cucinare

29.11.2013 Angelika Siczek

Nie tak dawno mieliśmy przyjemność realizacji nowego projektu, tym razem w obszarze gastronomii. W naszych działaniach skupiliśmy się na realizacji planów oraz zamierzeń klienta. Jego pomysłem było stworzenie sklepu, w którym będą sprzedawane elementy wyposażenia kuchni. W związku ze sporą ilością produktów Magento okazało się doskonałym wyborem, pozwalając na płynne funkcjonowanie sklepu oraz rozbudowę o wymagane funkcjonalności.

 Cucinare- sama już nazwa brzmi ciekawie, a co jest dalej? Cóż, świetne rozwiązania oraz doskonałe produkty, które zadowolą niejednego pasjonata domowego gotowania.

Cucinare to miejsce z określoną specjalizacją, niemniej zarówno pasjonat jak i amator znajdzie tam coś dla siebie. Sklep to nie tylko produkty lecz także blog, dzięki któremu klient może zapoznać się z nowymi przepisami. Administratorzy sklepu dbają o to, aby wpisy do sklepu były regularne i odpowiadały bieżącym trendąmi. Sklep Cucinare został zintegrowany z porównywarką Ceneo aktywując jednocześnie dodatkowe kanały sprzedażowe. Równocześnie dobrym rozwiązaniem jest możliwość wyszukiwania i selekcji produktów na podstawie wybranych marek. Jest to o tyle wygodne, że każdy klient posiadający profesjonalną wiedzę o wyszukanym produkcie, może w łatwy sposób zawęzić kryterium poszukiwań. Cucinare to miejsce gdzie można się z całą pewnością uczyć, kupować, ale i co najważniejsze być w ciągłym kontakcie z personelem sklepu, który za pośrednictwem modułu Live Chat odpowie na wszystkie pytania amatorów kulinariów.

Zapraszamy serdecznie na stronę www.cucinare.pl, gdzie samym widokiem i możliwościami można się najeść smaku.

Masz pytanie?

Napisz do nas


  PDF, DOC, DOCX, JPG lub PNG (max 5MB)

  Andrzej-kurs-programowania

  Andrzej Szylar

  Chief Executive Officer

  E-mail:

  a.szylar@global4net.com
  Magda2

  Magdalena Paczyńska-Kamienik

  HR Manager

  Aleksandra

  Aleksandra Bielawska-Clegg

  HR Business Partner

  E-mail:

  Michal

  Michał Duława

  New Business Developer

  E-mail:

  Katarzyna

  Katarzyna Zajchowska

  Marketing Partner

  E-mail: