Global4net wdrożyło Magento dla Manufactured Culture

01.09.2014 Angelika Siczek

W sierpniu zakończyliśmy kolejne wdrożenie sklepu internetowego Magento, tym razem przeznaczonego na rynek Wielkiej Brytanii. Manufacured Culture to sklep z produktami do dekoracji wnętrz zaprojektowanymi przez topowych projektantów. Global4net wykonało kompleksowy projekt funkcjonalny, projekt graficzny oraz wdrożenie sklepu. Efekty naszych prac można zobaczyć pod linkiem www.manufacturedculture.com

wdrożenie manufacturedculture

W procesie wdrożenia wykorzystaliśmy Lean User Experience. Poprzez weryfikację wielu wersji sklepu dobraliśmy najlepsze rozwiązania, tak aby użytkownicy nie mieli problemów z obsługą sklepu, jednocześnie konieczne było spełnienie głównego wymagania klienta zachowania maksimum prostoty i eleganckiego wyglądu. Przy wdrożeniu wykorzystaliśmy responsive web design, tak aby zachować poprawność wyświetlania również na tabletach oraz urządzeniach mobilnych.

Sklep Manufactured Culture jest dynamicznie rozwijającym się start-upem. Mamy nadzieję, że już wkrótce stanie się rozpoznawalną na rynku brytyjskim marką.

Masz pytanie?

Napisz do nas

  PDF, DOC, DOCX, JPG lub PNG (max 5MB)

  *Wymagane  Andrzej-kurs-programowania

  Andrzej Szylar

  Chief Executive Officer

  E-mail:

  andrzej.szylar@unitygroup.com
  Magda2

  Magdalena Paczyńska-Kamienik

  HR Manager

  E-mail:

  magdalena.paczynska@unitygroup.com
  Aleksandra

  Aleksandra Bielawska-Clegg

  HR Business Partner

  E-mail:

  Michal

  Michał Duława

  New Business Developer

  E-mail:

  Katarzyna

  Katarzyna Zajchowska

  Marketing Partner

  E-mail: