Global4Net wdrożyło platformę B2B dla firmy Elmark S.A.

16.03.2021 Angelika Siczek

Z dumą chcemy się pochwalić kolejną realizacją. Tym razem dla naszego partnera firmy Elmark Automatyka, która jest jednym z wiodących na polskim rynku dostawców elementów systemów automatyki przemysłowej i robotyki. Mimo niemal 40 lat doświadczenia na rynku Elmark, ciągle dostosowuje swoją ofertę, aby utrzymać się, lub nawet wyprzedzić technologiczne trendy. To podejście było jednym z powodów rozpoczęcia naszej współpracy. 


Zakres naszych działań obejmował wdrożenie nowej witryny, która łączy w sobie funkcjonalności platformy sprzedażowej oraz strony korporacyjnej firmy. Dzięki takim zmianom klient ma możliwość zapoznania się z ofertą oraz wartościami, wyróżnikami, historią i misją firmy Elmark. Wszystkie zmiany mają istotny wpływ na działanie platformy w niemal każdym aspekcie – od projektu strony, przez dodatkowe narzędzia marketingowe, po nowatorskie rozwiązania back-endowe. Wyzwaniem było dla nas zaimplementowanie funkcji, które odbiegały od standardowych wdrożeń i wymagały od nas świeżego podejścia do postawionego zadania. Dzięki doświadczonemu teamowi i sprawnej komunikacji z klientem, dostarczyliśmy produkt, który spełnia wszelkie wymagania. 
 

ZAAWANSOWANY SYSTEM WYSZUKIWANIA

Podpowiedzi wyszukiwarki podawane są wraz z ceną i możliwością przejścia do karty produktu, kategorii lub podkategorii, w których występują produkty powiązane z daną frazą. Dodatkowo wyszukiwarka podpowiada artykuły z bloga powiązane z wyszukiwanym tematem. Wyszukiwarka podzielona jest na część produktową oraz na część contentową. Ta ostatnia zawiera moduł blogowy (poświęcony wpisom) oraz moduł szkoleniowy (poświęcony seminariom, tutorialom oraz webinarom). W ten sposób witryna dostarcza kompleksowej wiedzy oraz tworzy własne zaplecze, dzięki któremu wyszukiwarka wyżej pozycjonuje cały sklep. Z uwagi na konsekwentne publikowanie dużych ilości treści, które są cennym źródłem wiedzy dla potencjalnych klientów. Naszemu Klientowi bardzo zależało na łatwym, intuicyjnym i szybkim dostępie do tych informacji. 

E-OFERTA

To możliwość zapisania oferty przez klienta z automatyczną blokadą warunków handlowych nawet do 2 tygodni. Dzięki temu użytkownik ma okazję zamrozić zamówienie z preferencyjną ceną (np. przy atrakcyjnym kursie walutowym).

WYSZUKIWARKA ZAMÓWIEŃ

Dla zalogowanych użytkowników dostępne jest również wyszukiwanie zamówień po SKU produktu, numerze zamówienia, numerze zamówienia klienta, daty złożenia zamówienia „od do” oraz po loginie użytkownika.

 KREDYT KUPIECKI

Klient ma możliwość dokonania zakupów w ramach ustalanego indywidualnie limitu kredytu kupieckiego. Dzięki odroczonemu terminowi zapłaty, klient może dokonać zakupu i bez zbędnych formalności opłacić zamówienie w dogodnym terminie.

INDYWIDUALNE CENY

Polityka rabatowa jest ustalana po stronie systemu ERP firmy Elmark i automatycznie dopasowywana do oferty sklepu. Dodatkowo możliwe jest ustawienie stałej ceny na dany produkt oraz udzielenie dodatkowego rabatu za pomocą kodu rabatowego. Taki model pozwala na budowę szerokiej polityki rabatowej dla użytkowników platformy.

Powyższe przykłady to tylko kilka zmian, w które uzbroiliśmy nową witrynę firmy Elmark. Nasze prace polegały również na zoptymalizowaniu procesu zakupowego oraz dodaniu funkcjonalności dla “Konta klienta”. Wyzwaniem była z pewnością integracja kilku witryn, tworzących wcześniej ekosystem domeny elmark.com.pl oraz systemu ERP.  Aktualnie dalej pracujemy nad serwisem, a naszym kolejnym celem jest optymalizacja sklepu dla jak najlepszych wyników. Wszystko po to, żeby pomóc firmie Elmark zrealizować jej ambicję, którą  jest stworzenie platformy B2B, która będzie dostarczać ich klientom najwyższej na rynku jakości usługi.

Masz pytanie?

Napisz do nas

  PDF, DOC, DOCX, JPG lub PNG (max 5MB)

  *Wymagane  Andrzej-kurs-programowania

  Andrzej Szylar

  Chief Executive Officer

  E-mail:

  andrzej.szylar@unitygroup.com
  Magda2

  Magdalena Paczyńska-Kamienik

  HR Manager

  E-mail:

  magdalena.paczynska@unitygroup.com
  Aleksandra

  Aleksandra Bielawska-Clegg

  HR Business Partner

  E-mail:

  Michal

  Michał Duława

  New Business Developer

  E-mail:

  Katarzyna

  Katarzyna Zajchowska

  Marketing Partner

  E-mail: