Neo24 wśród liderów dekady w rankingu Zaufanych Opinii Ceneo, trzech klientów na podium

31.12.2019 Angelika Siczek

Serwis Ceneo już po raz 10 ogłosił Ranking Zaufanych Sklepów. Warto podkreślić fakt, iż jest to jeden z najstarszych rankingów sklepów internetowych, tworzony jest na podstawie milionów ankiet, które w ciągu ostatniego roku wypełnili klienci kupujący on-line. W tym roku ranking objął ponad 16 kategorii sklepów, które Polacy darzą największym zaufaniem w ostatnim roku. W tym roku analizie poddano aż ponad 3 mln ankiet, które trafiły do serwisu w ciągu ostatniego roku. To właśnie w tych ankietach klienci dzielą się swoimi opiniami na temat przebiegu transakcji, obsługi sklepów i procesu dostawy. W ten sposób Program Zaufanych Opinii Ceneo jest dla wielu użytkowników wiarygodnym źródłem wiedzy na temat sprzedawców i produktów.

Neo24 lider dekady

 

Sklep Neo24, nad którym mamy zaszczyt pracować zajął 2 miejsce w najważniejszej kategorii Lider Dekady. Nie było to jedyne wyróżnienie, gdyż sklep był jednym z najczęściej wyróżnianych e-commerce w rankingu. Zdobył również analogiczne drugie miejsce w drugim najważniejszym wyróżnieniu Najlepszy sprzedawca Kup Teraz oraz 1 miejsce w swojej kategorii Sprzęt Rtv i Agd.

Równocześnie w kategorii Sprzęt RTV i Agd drugi z naszych klientów Neonet również znalazł się na podium zajmując trzecie miejsce.

Warto również odnotować, iż trzeci sklep z którym mieliśmy zaszczyt niedawno podjąć współpracę Zegarownia.pl zajął pierwsze miejsce w swojej kategorii Moda i dodatki.

Powyższe efekty są dla nas niezwykle ważne, ponieważ Ranking Ceneo w przeciwieństwie do wielu innych wydarzeń tego typu jest rankingiem najbardziej niezależnym, a o wyróżnieniach decydują sami klienci, tym bardziej czujemy się zaszczyceni, iż sklepy dla których pracujemy zdeklasowały konkurencje. 

https://www.ceneo.pl/wydarzenia/ranking-zaufany-sklep-2019-wyniki

Cyfrowe newsy / Bądź na bieżąco

Od początku 2022 roku wchodzimy w skład Unity Group. Teraz zapisując się do naszego newslettera, będziesz na bieżąco z informacjami całej naszej organizacji.

  Wypełniając formularz wyrażasz zgodę na wysyłkę newslettera przez Unity S.A. z siedzibą we Wrocławiu. Zgodę możesz wycofać w każdej chwili. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej polityce prywatności.

  *Wymagane

  Andrzej-kurs-programowania

  Andrzej Szylar

  Chief Executive Officer

  E-mail:

  a.szylar@global4net.com
  Magda2

  Magdalena Paczyńska-Kamienik

  HR Manager

  Aleksandra

  Aleksandra Bielawska-Clegg

  HR Business Partner

  E-mail:

  Michal

  Michał Duława

  New Business Developer

  E-mail:

  Katarzyna

  Katarzyna Zajchowska

  Marketing Partner

  E-mail: