Neonet.pl najszybciej rozwijającym się sklepem ze sprzętem RTV i AGD

16.01.2018 Angelika Siczek

Współpraca z Global4Net dała efekt w postaci uzyskania czołowych miejsc w ogólnopolskich rankingach. Według badań segmentu RTV/AGD przeprowadzonych przez Gemius/PBI i opublikowanych przez Wirtualnemedia.pl sklep Neonet.pl jest jednym z dwóch najszybciej rozwijających się sklepów w branży osiągając ponad dwukrotny wzrost zasięgu.

global4net neonet

Zgodnie z danymi podawanymi przez Wirtualnemedia zasięg Neonet.pl prawie się podwoił i wzrósł z 4,5 do 8,8 procenta. Równocześnie serwis w ciągu tylko jednego miesiąca września zyskał 6,07 mln odsłon (52,2 proc. w górę) w stosunku do tego samego okresu rok wcześniej.

Jak podają badania w listopadzie 2017 roku liczba odsłon wzrosła do ponad 17,71 mln a liczba użytkowników osiągnęła blisko 2,5 miliona, co daje serwisowi piąte miejsce pod względem największego ruchu wśród sklepów internetowych ze sprzętem RTV i AGD.

W badaniu wymieniony jest również jeden z naszych nowych klientów sklep Neo24.pl (303,9 tys. odsłon i 1,57 mln odsłon), który mamy nadzieję już wkrótce również znajdzie się w TOP10 swojej branży.

Gratulujemy sukcesu naszym Klientom! Jednocześnie jesteśmy dumni, iż możemy zapewnić im najlepsze rozwiązania i jakość obsługi, pozwalającą na realizację założonych celów oraz bezawaryjną obsługę również podczas znacznego zwiększenia ruchu.

Więcej na temat raportu można znaleźć na stronie Wirtualnemedia.

Masz pytanie?

Napisz do nas


  PDF, DOC, DOCX, JPG lub PNG (max 5MB)

  Andrzej-kurs-programowania

  Andrzej Szylar

  Chief Executive Officer

  E-mail:

  a.szylar@global4net.com
  Magda2

  Magdalena Paczyńska-Kamienik

  HR Manager

  Aleksandra

  Aleksandra Bielawska-Clegg

  HR Business Partner

  E-mail:

  Michal

  Michał Duława

  New Business Developer

  E-mail:

  Katarzyna

  Katarzyna Zajchowska

  Marketing Partner

  E-mail: