Global4Net przejmuje opiekę techniczną nad Blue Shadow

Miło nam poinformować, iż Global4Net przejęło opiekę techniczną nad witryną marki Blue Shadow. Blue Shadow to polska marka modowa, której początki sięgają roku 2003. Obecnie firma posiada 16 sklepów stacjonarnych. Podstawowym celem projektu jest zapewnienie bezpieczeństwa i ciągłości działania internetowego kanału sprzedaży marki Blue Shadow.

Audyt i analiza systemu

W ramach pierwszego etapu zespół Global4Net dokonał przeglądu obecnych systemów wykorzystywanych przez klienta pod kątem bezpieczeństwa, wydajności oraz jakości kodu źródłowego. Kolejno wprowadzono poprawki i zapewniono SLA dla systemu sprzedaży. Za gwarancję zachowania przyjętych parametrów obsługi sklepu odpowiada dział utrzymania Global4Net, która niemal natychmiast reaguje na wszelkie krytyczne problemy występujące w aplikacji. Global4Net wesprze klienta także na poziomie optymalizacji i rozwoju samej aplikacji.

O przejęciu zdecydowało w głównej mierze doświadczenie firmy Global4Net, która wdrożyła i rozwija ponad 50 sklepów opartych na platformie Magento zarówno dla Polskich jak i zagranicznych klientów

Bezpieczeństwo i ciągłość działania

Przejęcie i utrzymanie internetowego kanału sprzedaży firmy  Blue Shadow przez Global4Net umożliwiło zapewnienie ciągłości działania i bezpieczeństwa biznesu. W  ramach usługi klient otrzymuje zarówno możliwość dalszego rozwoju aplikacji, jak i opcję korzystania z szerokich kompetencji zespołu firmy, w skład którego wchodzą m.in. project managerzy, ux designerzy, frontend developerzy, webmasterzy i programiści.

Migracje do platformy Magento

Global4Net przeprowadza migrację serwisów e-commerce do systemu Magento z dowolnej platformy. Proces zawsze poprzedza szczegółowa analiza, mająca na celu identyfikację potencjalnych ryzyk oraz przygotowanie planu migracji. Po migracji całość poddawana jest testom przeniesionych funkcji oraz zgodności danych. Sama operacja przebiega w sposób niezauważalny dla użytkowników końcowych łącznie z zachowaniem haseł, historii zamówień oraz wszelkich danych niezbędnych do obsługi procesu sprzedażowego.


    PDF, DOC, DOCX, JPG lub PNG (max 5MB)