Pimcore X – najnowsza wersja

19.05.2021 Angelika Siczek
pimcore X new version

Pojawiła się kolejna wersja Pimcore’a, która skupiła się na poszerzeniu i polepszeniu dodatkowych funkcji. Wersja X jest w całości oparta na Symfony 5, PHP 8 oraz ExtJS 7. Poprawiają one znacząco wydajność wszystkich funkcjonalności Pimcore’a – PIM/MDM, DAM, DXP/CMS – oraz dzięki zastosowaniu najnowszych frameworków pozwoliło na wprowadzenie ponad 700 optymalizacji w kodzie i pozbycie się przestarzałych rozwiązań.. Zmiany dostępne są na repozytorium GitHub Pimcore’a.

Nie tylko najnowsze technologie

Prócz zmian w samym kodzie, które były bardzo istotną częścią w optymalizacji, Pimcore dodatkowo poszerzył swoje narzędzie o dodatkowe funkcje. Narzędzie współpracuje z ponad 2500 marketplace’ami m.in. Amazon lub Zalando, a Data Importer pozwala na bezproblemowe importowanie danych z różnych źródeł bez potrzeby pisania choćby pojedynczej linii kodu.

Coś dla marketingu

Zmiany zostały wprowadzone również w obrębie funkcji dla administratorów. Perspectives Editor pozwala na proste uporządkowanie danych. Funkcja Autosave’u zapewnia bezpieczną edycję zmian. Dodatkowo nowy Pimcore X zapewnia wygodne aktualizacje oraz długoterminowy support.

Masz pytanie?

Napisz do nas

  PDF, DOC, DOCX, JPG lub PNG (max 5MB)

  *Wymagane  Andrzej-kurs-programowania

  Andrzej Szylar

  Chief Executive Officer

  E-mail:

  andrzej.szylar@unitygroup.com
  Magda2

  Magdalena Paczyńska-Kamienik

  HR Manager

  E-mail:

  magdalena.paczynska@unitygroup.com
  Aleksandra

  Aleksandra Bielawska-Clegg

  HR Business Partner

  E-mail:

  Michal

  Michał Duława

  New Business Developer

  E-mail:

  Katarzyna

  Katarzyna Zajchowska

  Marketing Partner

  E-mail: