Responsywny sklep Magento – Smartandroid

11.07.2013 Angelika Siczek
koniec wsparcia akeneo 4.0 i nowości w wersji 5.0

W ostatnim czasie coraz większą popularnością cieszą się sklepy responsywne – dopasowujące się do rozdzielczości urządzenia używanego przez danego użytkownika, w zależności czy dysponuje on tabletem czy też urządzeniem mobilnym. Wiele mówi się również o tym, iż Google będzie wyróżniać sklepy internetowe dostosowane do nowych standardów poprzez premiowania ich pozycji w wynikach wyszukiwania. W związku z powyższym podążając za nowymi  standardami zespół Global4Net wdrożył sklep internetowy Smartandroid (smartandroid.pl) przystosowując go zarazem do nowych standardów.

Szata graficzna nawiązuje do kolorystyki systemu Android, na który w głównej mierze przeznaczony jest asortyment sklepu. Nawigacja została dostosowana do potrzeb użytkowników. Prosty podział kategorii, a także możliwość filtrowania produktów po cenie czy rodzaju procesora ma jak najbardziej uprościć potencjalnym klientom zakupy w sklepie internetowym.

Wybór dostępnych opcji – jak np. koloru bezpośrednio na karcie produktu minimalizuje konieczność poszukiwań przez użytkownika interesującego wariantu urządzenia. Dodatkowo zamieszczone przy urządzeniach filmy oraz opisy punktowe pozawalają na lepsze poznanie sprzedawanych urządzeń, a zaimplementowany czat ułatwia komunikację z obsługą sklepu. Mam nadzieję, iż nasze nowe wdrożenie platformy Magento przypadnie do gustu przyszłym klientom nowo powstałego sklepu.

Masz pytanie?

Napisz do nas

  PDF, DOC, DOCX, JPG lub PNG (max 5MB)

  *Wymagane  Andrzej-kurs-programowania

  Andrzej Szylar

  Chief Executive Officer

  E-mail:

  andrzej.szylar@unitygroup.com
  Magda2

  Magdalena Paczyńska-Kamienik

  HR Manager

  E-mail:

  magdalena.paczynska@unitygroup.com
  Aleksandra

  Aleksandra Bielawska-Clegg

  HR Business Partner

  E-mail:

  Michal

  Michał Duława

  New Business Developer

  E-mail:

  Katarzyna

  Katarzyna Zajchowska

  Marketing Partner

  E-mail: