Serwis Czerwona Maszyna w nowym wydaniu

31.05.2018 Angelika Siczek

Czerwona Maszyna to serwis oferujący marki z działu wyposażenia dom i ogród. W ofercie sklepu znajdziemy kilkadziesiąt tysięcy produktów znanych światowych projektantów. Czerwona Maszyna to najstarszy polski sklep internetowy z designem a zarazem lider zarówno w swojej branży jak i pod kątem nowoczesnych rozwiązań e-commerce. Od ponad 14 lat sklep oferuje przedmioty najwyższej jakości – piękne, funkcjonalne o niepowtarzalnym designie. Znaczną część oferty stanowią produkty importowane bezpośrednio od producentów z krajów Unii Europejskiej.

 

Integracja Magento – Streamsoft Verto

Integracja z programem magazynowym Stremasoft Verto pozwalająca na wymianę informacji o całkowitej ofercie oraz integrująca kilkadziesiąt tysięcy cen produktów oraz ich stanów magazynowych niemal w czasie rzeczywistym pozwalająca na działanie nawet w najbardziej dynamicznym okresie pików sprzedażowych takim jak okres poświątecznych wyprzedaży. Integracja kart klientów pozwalająca na wymianę informacji o zakupach pomiędzy Magento a systemem ERP. Pełna integracja produktowa pozwalająca na import produktów wraz z cechami o zróżnicowanych typach jak lista rozwijana, multiselect, price, itd. Moduł pozwalający na mapowanie nowych cech oraz typów z cechami w Streamsoft Verto. Synchronizacja rabatów oraz opakowań prezentowych.

 

Katalog projektantów oraz marek

Katalog pozwala na przeglądanie projektantów oraz marek, rozbudowany został o praktyczną funkcję filtrowania po literach alfabetu. Karta projektanta oprócz opisu prezentuje dodatkowo produkty z podziałem na marki dla których tworzy dan projektant. Z drugiej strony katalog marek również wiąże projektantów oraz prezentuje produkty w ramach kolekcji w jakich się pojawiły.

 

Moduł kolekcji

Moduł pozwala na wiązanie produktów w ramach kolekcji. Oprócz zbiorczej karty kolekcji możliwe jest przejście do produktów z kolekcji również z poziomu karty produktu, dzięki czemu klient w łatwy sposób może dobrać produkty wizualnie pasujące do dokanenego już wyboru.

 

Dynamiczne dodawanie bloków CMS do listingu produktów

Możliwość dodawania przez administratorów serwisu treści statycznych, przeplatających ofertę produktową sklepu. Dynamiczne dopasowywanie oferty produktowej w ramach podstrony z uwzględnieniem dodanych bloków. Możliwość określenia przez administratora ilości kolumn, jakie ma zawierać blok w wersji desktopowej oraz skalowanie bloków w wersji mobile czynią ten system jednym z bardziej zawansowanych rozwiązań tego typu używanych w platformach Magento.

 

Rozbudowany moduł zwrotów i reklamacji

Rozbudowany moduł zawrotów i reklamacji pozwalający na samodzielny wydruk przez klienta etykiety zwrotu, prowadzenie komunikacji klient – administrator przez osobny panel. Zbieranie zgłoszeń w jednym miejscu panelu administratora wraz z historią komentarzy. Możliwość zmiany statusu zgłoszenia przez administratora oraz ustawienia czasu przy uwzględnieniu którego klient może złożyć zwrot lub reklamację.

 

Dynamiczne menu

Dynamiczne menu pozwalające na ustawienie liczby kolumn oraz przypasowanie odpowiedniej kategorii do odpowiedniej kolumny w ramach kategorii. Możliwość zamieniania kolumn miejscami oraz umieszczenie wyróżnionych bloków statycznych czy produktów w ramach głównej kategorii. Menu bierze pod uwagę również responsywność serwisu.

 

Dokładniejsza wyszukiwarka Elastic Search

Wyszukiwarka Elastich Search umożliwiająca nadawanie wag poszczególnym elementom prezentująca w podpowiedziach zarówno produkty ze zdjęciami, jak i kategorie w ramach których występują szukane produkty umożliwia sprawne przeglądanie poszukiwanej oferty przez użytkownika.

 

Pakowanie na prezent

Możliwość dodawania opakowania prezentowego przez klientów do wybranych produktów. Opakowanie przypisane do zamówionego produktu i przekazywane do systemu ERP.

 

Kompletnie przerobiony proces zakupowy

Usprawniony proces zakupowy podnoszący konwersję o blisko 34%. Ścieżka zakupowa skrócona do trzech kroków uzupełniona o dynamiczną walidację pól oraz numerów kodów pocztowych z automatycznie dopasowującymi się formami płatności oraz formami dostawy oraz polami do uzupełnienia przez użytkownika w ramach wybranych metod. 

Masz pytanie?

Napisz do nas

  PDF, DOC, DOCX, JPG lub PNG (max 5MB)

  *Wymagane  Andrzej-kurs-programowania

  Andrzej Szylar

  Chief Executive Officer

  E-mail:

  andrzej.szylar@unitygroup.com
  Magda2

  Magdalena Paczyńska-Kamienik

  HR Manager

  E-mail:

  magdalena.paczynska@unitygroup.com
  Aleksandra

  Aleksandra Bielawska-Clegg

  HR Business Partner

  E-mail:

  Michal

  Michał Duława

  New Business Developer

  E-mail:

  Katarzyna

  Katarzyna Zajchowska

  Marketing Partner

  E-mail: