Unity Group na Poland & CEE Retail Summit 2023 

04.04.2023 Katarzyna Zajchowska

W tym roku po raz pierwszy byliśmy partnerem jednego z największych wydarzeń skierowanych do branży retail w Polsce – Retail Summit, które odbyło się w dniach 29-30 marca w Warszawie.  

W evencie udział wzięło ponad 2000 uczestników i 249 prelegentów, wśród których znaleźli się również przedstawiciele Unity Group. 

W trakcie tego dwudniowego eventu mieliśmy okazję poruszyć dwa temat:  

 • „Jak przeprowadzić transformację cyfrową bez uszczerbku na zdrowiu?” – podczas wystąpienia na scenie Digital Innovation Piotr Wrzalik, Head of Market Strategy Unity Group, wspólnie z Patrykiem Dolewą, Chief Technology & Business Transformation Officer Gemini Polska opowiadali o tym, jak kształtować zdrową współpracę na linii partner IT – klient, bazując na naszych doświadczeniach z realizacji złożonego projektu transformacji cyfrowej w Gemini Polska. 
 • „Osobiste interakcje, które zachwycą Twoich klientów” – w panelu prowadzonym przez Łukasza Rychlińskiego, Head of Business Development Unity Group, udział wzięli przedstawiciele firm Plente, VOX oraz Ania Kruk, którzy zastanawiali się, jak personalizacja wpływa na budowanie pozytywnych doświadczeń klientów i zwiększanie sprzedaży, a także jaka jest rola sztucznej inteligencji w tym procesie.  

Do zobaczenia za rok na Retail Summit 2024!  
 

 

Masz pytanie?

Napisz do nas

  PDF, DOC, DOCX, JPG lub PNG (max 5MB)

  *Wymagane  Andrzej-kurs-programowania

  Andrzej Szylar

  Chief Executive Officer

  E-mail:

  andrzej.szylar@unitygroup.com
  Magda2

  Magdalena Paczyńska-Kamienik

  HR Manager

  E-mail:

  magdalena.paczynska@unitygroup.com
  Aleksandra

  Aleksandra Bielawska-Clegg

  HR Business Partner

  E-mail:

  Michal

  Michał Duława

  New Business Developer

  E-mail:

  Katarzyna

  Katarzyna Zajchowska

  Marketing Partner

  E-mail: