Unity Group na Targach e-Handlu 2023 

27.10.2023 Katarzyna Zajchowska

Targi e-Handlu to największe wydarzenie związane z sektorem e-commerce w Europie Centralnej. Tegoroczna, 24. edycja wydarzenia odbędzie się 27.10.2023 r. w godzinach od 10:00 do 17:00 w budynku EXPO XXI przy ulicy Prądzyńskiego 12/14 w Warszawie.  

Na miejscu obecnych będzie ponad 100 wystawców, wśród których pojawimy się również my – Unity Group. Porozmawiamy z Wami m.in. o takich tematach, jak nowe możliwości e-commerce B2B i B2C w handlu zagranicznym, wykorzystanie AI i data science do poprawy efektywności działania e-commerce, jakie systemy (m.in. klasy PIM) i procesy pomogą zoptymalizować koszty w e-handlu oraz wiele innych.  

Czekamy na Was przy naszym stoisku, gdzie reprezentować nas będą:  

Poza wystawami w trakcie targów odbędą się także prezentacje związane z najistotniejszymi wydarzeniami i problemami dotyczącymi branży e-commerce. Odwiedzający będą mogli posłuchać ponad 30 specjalistów związanych z różnymi dziedzinami e-handlu. Prezentacje rozpoczną się o godzinie 10:40 i potrwają do końca wydarzenia.  

Wstęp na targi jest bezpłatny po wcześniejszej rejestracji na stronie internetowej Targów e-Handlu. Więcej informacji na temat wydarzenia znajdziecie na stronie organizatora w tym miejscu

Masz pytanie?

Napisz do nas

  PDF, DOC, DOCX, JPG lub PNG (max 5MB)

  *Wymagane  Andrzej-kurs-programowania

  Andrzej Szylar

  Chief Executive Officer

  E-mail:

  andrzej.szylar@unitygroup.com
  Magda2

  Magdalena Paczyńska-Kamienik

  HR Manager

  E-mail:

  magdalena.paczynska@unitygroup.com
  Aleksandra

  Aleksandra Bielawska-Clegg

  HR Business Partner

  E-mail:

  Michal

  Michał Duława

  New Business Developer

  E-mail:

  Katarzyna

  Katarzyna Zajchowska

  Marketing Partner

  E-mail: