Czy nowy rok będzie sprzyjał Twojemu biznesowi?

28.01.2014 Angelika Siczek
pisanie kodu na laptopie

2014 jest czasem, w którym, wg oczekiwań pojawi się wiele nowości. To okres technologicznej świeżości, dzięki której sami możemy zaskoczyć się tym różnymi sposobami użytkowania dotychczasowych metod rozwoju biznesu.

pisanie kodu na laptopie

Mądrzej znaczy lepiej.

Mądrość kryje w sobie nic innego, aniżeli umiejętność odpowiedniego wykorzystania doświadczenia, które zdobywane było latami w zupełnie inny sposób. Warto zauważyć, iż znane dotychczas narzędzia rozwoju biznesu internetowego, mimo swojej stabilności, są elastyczne pod względem nowej użyteczności. „Mądrzej znaczy lepiej” w odniesieniu do Magento, oznacza nic więcej, aniżeli poszukiwanie inteligentnych użyteczności dla starych rozwiązań, jak przyjęcia nowych zaawansowanych narzędzi do analizy, poprawy stron produktu, nawet jeśli sprzedają się dobrze, inwestowania w odpowiednim zaangażowaniu klienta i referencje. Jeśli posiadasz już dobre i cenne połączenia, może warto spróbować podjąć się eksperymentu z interakcji społecznych kanałów medialnych, zwłaszcza jeśli się w tym sprawdzasz.

Pojawia się wiele zapytań dotyczących uszkodzeń systemu Magento, a wraz z nimi ludzi, którzy usiłują go naprawiać.

Jest to namacalna próba rozwoju i chęci zmian. W pewnym sensie można uznać, że łamane są pewne systemowo przyjęte normy odpowiadające danym wersjom, niemniej wyrażając chęć, musimy zrozumieć dlaczego potrzebujemy zmian. Odpowiedzią jest klient.

Technologie responsywne

Wspominaliśmy o responsywnej wersji projektu wiec być może chciałbyś sprawdzić jak to działa w kontekście Twojej strategii biznesowej. Warto jednak pamiętać, że nie tylko design ma stać się responsywną wersją sklepu, by wpłynąć pozytywnie na sukces sklepu internetowego. Mając na uwadze technologię, jako platformę biznesową, nie powinno stanowić piedestału celów. Najlepszym sposobem zarządzania karierą sklepu internetowego jest nie martwić się o wcielanie w życie każdej technologicznej nowinki, a przeciwnie, wnioskowanie i wprowadzanie zmian na poziomie dotychczasowych działań.

Należy traktować to jako swego rodzaju standard w drodze wiodącej na szczyt rozwoju biznesowego.

Należy iść na przód i czerpać naukę ze zdobytego już doświadczenia. Bycie elastycznym powiązane z inwestowaniem w ochronę i trzymanie ręki na pulsie jeśli mowa o zdrowym wyglądzie sklepu.

Zamień nowy na nowszy.

Sporo mówi się na temat pojęcia nowości. W sieci króluje jednak definicja kontekstu. Nie ma w tym nic innowacyjnego niemniej szerszy i rozwinięty kontekst jest na miarę złota. Umieść swoje biznesowe doświadczenia, oferowane produkty i usługi w nieco bardziej dostosowanym kontekście. Poszukaj nowych kanałów komunikacji, dzięki którym Twoje starania spotkają się z uznaniem klientów. Potrzeba myśli innowacyjnej to numer jeden na liście każdego właściciela sklepu internetowego.

Buduj swój biznes mając na uwadze, że nie jest on ważny jedynie dla Ciebie, ale i dla klienta, tak, aby pojawić się w ich życiu. Najważniejsze o czym należy pamiętać, to fakt, iż sprzedaż internetowa ma swój finał w realnym życiu normalnego człowieka.

Twój sklep Magento może dać doskonałe wsparcie, aby być wielkie znaczenie online i prawdziwym klientom. Więc jeśli masz apetyt na bardziej inteligentne, lepiej reaguje i nowe, wynajem naszych konsultantów i ekspertów, Magento, aby ci pomóc. Skontaktuj się z nami , aby rozpocząć planowanie …

Twój sklep powinien stanowić zarówno online jak i rzeczywiste wsparcie dla każdego klienta. Stąd, jeśli masz ochotę na lepsze, mądrzejsze i nowsze doznania, zatrudnij specjalistów oferujących wsparcie w zakresie Magento, tak aby Twój biznes wszedł na nowy poziom funkcjonalności.

Masz pytanie?

Napisz do nas

  PDF, DOC, DOCX, JPG lub PNG (max 5MB)

  *Wymagane  Andrzej-kurs-programowania

  Andrzej Szylar

  Chief Executive Officer

  E-mail:

  andrzej.szylar@unitygroup.com
  Magda2

  Magdalena Paczyńska-Kamienik

  HR Manager

  E-mail:

  magdalena.paczynska@unitygroup.com
  Aleksandra

  Aleksandra Bielawska-Clegg

  HR Business Partner

  E-mail:

  Michal

  Michał Duława

  New Business Developer

  E-mail:

  Katarzyna

  Katarzyna Zajchowska

  Marketing Partner

  E-mail: