Magento Enterprise Edition 2.1: siła marketingu i sprzedaży

27.06.2016 Angelika Siczek

 

Za każdym doświadczeniem zakupowym stoi sztab specjalistów ds. marketingu i sprzedaży, którzy zajmują się optymalizacją treści, układem produktów oraz tworzeniem niesamowitych kampanii promocyjnych. A teraz wyobraź sobie, że istnieje sposób na to, aby efekty ich pracy były jeszcze bardziej imponujące. Pomoże Ci w tym Magento EE 2.1.0

Zwiększaj sprzedaż poprawiając produktywność

Wszystko zaczyna się od treści, dlatego nowa wersja Magento pozwala na łatwe ustawianie i podgląd zawartości kart produktów, kategorii i promocji. Ogromnym plusem jest modyfikacja panelu, który pozwala na bieżący monitoring aktualizacji: dzięki niemu Twój zespół może w wygodny i łatwy sposób koordynować kampanie, maksymalizując tym samym wpływ na sprzedaż.

EE 2.1 to również likwidacja problemów związanych z zaplanowanymi aktualizacjami. Wbudowane narzędzie podglądu oraz możliwość linkowania opublikowanej zawartości pomiędzy administratorami znacznie skróciło proces ustalania, testowania i akceptacji finalnych wersji przeznaczonych do publikacji. Co więcej, wszelkie akualizacje mogą zostać zaprogramowane w taki sposób, aby publikowały się i usuwały w określonym wcześniej czasie.

Przyspiesz współczynnik konwersji

W trosce o doświadczenia zakupowe, EE 2.1 wzbogacono również o liczne ulepszenia związane z płatnościami PayPal, co pozwala na zwiększenie współczynnika konwersji (aby dokonać płatności, użytkownik nie musi nawet opuszczać strony). Rozwiązanie to zostało zabezpieczone systemem PayPal Saved Credit Cards, więc zarówno użytkownicy, jak i administratorzy nie muszą martwić się kwestiami bezpieczństwa danych.

Technologie przyszłości

Nowa wersja Magento oferuje użytkownikom technologie wyszukiwania, które potrafą zmienić niemal każdego użytkownika w klienta. Elasticsearch, bo o nim mowa, działa w 33 wersjach językowych i pozwala m.in. na dowolne ustawianie snonimów wyszukiwanych słów oraz nadawanie poszczególnym frazom określonej wagi. Dzięki temu wyświetlane wyniki będą w jak największym stopniu odpowiadały oczekiwaniom użytkowników. Przede wszystkim jednak należy zwrócić uwagę na to, że Elasticsearch został zaprojektowany w taki sposób, aby z łatwością radzić sobie z dużymi katalogami. Co więcej, jego konfiguracja jest tak szybka, że rezulaty pracy z systemem widoczne są praktycznie od razu.

Popraw swoją pracę

Ulepszenia wprowadzone do panelu administracyjnego na pewno wpłyną na wydajność Twojej pracy. Zbudowana w całości od nowa wyszukiwarka pozwala na szybkie odnalezienie klienta oraz informacji na temat jego zamówień. Zmiana wyglądu formularzy wspomaga z kolei proces tworzenia nowych produktów, treści i kategorii.

Deploy w chmurze Magento

Największą nowością oferowaną przez Magento 2.1 jest udostępnienie go w chmurze, dzięki czemu możesz skupić się na budowaniu niezwykłych doświadczeń związanych z marką bez zamartwiania się o infrastrukurę. System (notabene zbudowany na AWS) jest całkowicie bezpieczny, w pełni skalowalny i, co najważniejsze, zoptymalizowany pod kątem szybkich działań. Deploy strony może odbywać się w związku z tym w dowolnym środowisku, wliczając w to m.in. hosting i chmurę. Gotowy na krok w przyszłość?

 

 

 

Źródło: „Magento Enterprise Edition 2.1 unleashes the power of marketers and merchandisers“, [oryginał dostępny na: {{config path=”web/secure/base_url”}}blog/magento-news/magento-enterprise-edition-21-unleashes-power-marketers-and-merchandisers?mkt_tok=eyJpIjoiTmpVNVlUQTFZekEyWVRCayIsInQiOiI0YW1vVmkyeTBSZmN5YWdhVHQ3T1BlVGM1eGhzZjJETnBJYjdsVmorQytXdFROUmdkRHhyZ0h2VkhJQWViZUhmWFVabUIwajc5YkdnNkdSXC9IeWNLTVhIRGswNE1RZElQb2h5TDVzOXRobEk9In0%3D]

Masz pytanie?

Napisz do nas

  PDF, DOC, DOCX, JPG lub PNG (max 5MB)

  *Wymagane  Andrzej-kurs-programowania

  Andrzej Szylar

  Chief Executive Officer

  E-mail:

  andrzej.szylar@unitygroup.com
  Magda2

  Magdalena Paczyńska-Kamienik

  HR Manager

  E-mail:

  magdalena.paczynska@unitygroup.com
  Aleksandra

  Aleksandra Bielawska-Clegg

  HR Business Partner

  E-mail:

  Michal

  Michał Duława

  New Business Developer

  E-mail:

  Katarzyna

  Katarzyna Zajchowska

  Marketing Partner

  E-mail: