Nowe funkcjonalności Magento Commerce 2.3.5

08.09.2020 Angelika Siczek
zespół omawiający wspólnie zmiany - Magento 2.3.5

Globalna pandemia COVID-19 odcisnęła piętno na sferze biznesu z całego świata. Liczne ograniczenia, z którymi borykają się właściciele firm, szczególnie podkreśliły szczególne znaczenie przestrzeni cyfrowej we współczesnej gospodarce. Dzięki usprawnionym procesom sprzedawcy mogą szybko i sprawnie dostosować się do nowych warunków rynkowych. Bez przeszkód modyfikują więc działające do tej pory strategie i nie porzucają nadrzędnego celu, jakim jest spełnianie potrzeb i oczekiwań swoich klientów. Aby im to ułatwić, Magento Commerce spieszy z pomocą w trudnych czasach ograniczonych zasobów.

Co nowego oferuje firma Magento?

Jeśli prowadzisz swój własny biznes, z pewnością Twoim priorytetem jest uszczęśliwianie swoich klientów. Inwestujesz więc w odpowiednie narzędzia, projektujesz ciekawe doświadczenia zakupowe, a także dbasz o wysoką wartość oferowanych produktów. Podobnie działają wszystkie inne marki na świecie. Zarówno małe firmy, jak i wielkie organizacje nieustannie szukają sposobów na dostarczenie swoim odbiorcom bogatej zawartości i odpowiednich doświadczeń podczas robienia zakupów. Szczególne znaczenie ma to oczywiście w sferze online, gdzie bezpośredni kontakt z klientem jest mocno ograniczony. Trzeba więc poszukiwać innych sposobów na zbudowanie relacji z klientem niż urok osobisty. Aby Ci to ułatwić, firma Magento przygotowała świetne rozwiązanie dla swoich odbiorców. 

Jedną z najważniejszych kwestii jest uruchomienie strony poświęconej akceleracji biznesu. Zawiera ona liczne wskazówki z najlepszymi praktykami i zasobami z całego globalnego ekosystemu, które pozwalają pomóc sprzedawcom utrzymać się i przetrwać ten niepodważalnie trudny okres, a także osiągnąć zamierzony sukces. 

Nowa, ulepszona wersja Magento Commerce wprowadza funkcje poprawiające rozmaite możliwości, w tym dbanie o bezpieczeństwo i wydajność biznesów e-commerce. Dzięki nim sprzedawcy są w stanie osiągnąć zyski, ale także zapewnić swoim klientom niezwykłe doświadczenia zakupowe. To szczególnie ważna kwestia w tych niepewnych czasach. Warto dokładnie się jej przyglądać i na bieżąco reagować na szybko zmieniające się warunki sprzedażowe na całym świecie. 

Jakie nowe funkcjonalności pojawiają się w Magento Commerce 2.3.5?

Wśród wprowadzonych zmian warto skupić się na tych, które przynoszą największe efekty podczas pracy z klientem sklepu. Dlatego, jeśli jesteś odbiorcą oferty Magento Commerce, zyskujesz:

 • Możliwość pracy ze sztuczną inteligencją. Pomoże Ci ona w bardziej efektywnym rozwoju swojego e-biznesu. Dzięki integracji Adobe Sensei z nową funkcją Rekomendacji Produktów, automatyzacji uległ proces, w jaki możesz dostarczać bardziej odpowiednie doświadczenia swoim klientom podczas ich podróży zakupowej w Twoim sklepie. Produkty dobierzesz bezpośrednio pod użytkownika i w prosty sposób zamieścisz je we właściwym miejscu, tak aby mieć pewność, że zwróci na nie uwagę.
 • Możliwość oferowania wydajniejszego tworzenia i ponownego wykorzystania treści w wielu różnych witrynach. Zrobisz to za pomocą Kreatora Stron. To w nim znajdziesz szablony, w których zapiszesz wcześniej stworzone treści i ich układy. Dzięki temu zaoszczędzisz czas i zasoby na tworzeniu kolejnych opisów od nowa. Szablonów możesz używać do szybkiego uruchamiania nowych stron lub do tworzenia dodatkowych zlokalizowanych witryn bez konieczności pisania wszystkiego od podstaw. Co więcej, ze względu na to, że podczas pandemii firmy wkładają więcej wysiłku w komunikację ze swoimi klientami, by informować ich o statusie transakcji związanym z COVID-19, szablony umożliwiają szybkie tworzenie podstawowej struktury odpowiedniej dla każdej Twojej marki, zapisanie jej, a następnie użycie we wskazanym miejscu. Każdy tego typu szablon możesz oczywiście dostosować zgodnie z identyfikacją wizualną swojej marki.
 • Dostęp do rozszerzenia Amazon Sales Channel, które zapewni Ci szybszy i prostszy proces wdrażania. Oprócz nowego interfejsu użytkownika z nowoczesnym wyglądem, gwarantującym czytelność i przejrzystość nawigacji strony, otrzymujesz możliwość połączenia Twojego sklepu Magento z kontem sprzedawcy Amazon. Czynność ta również jest niezwykle łatwa i z pewnością poradzisz z nią sobie bez dużego doświadczenia w konfiguracji tego typu ustawień. 

Nową wersję rozszerzeń Magento Commerce możesz pobrać z Magento Marketplace. Instrukcję obsługi znajdziesz na stronie dostawcy usług w Podręczniku Użytkownika. Pamiętaj, że nowy proces wdrażania scenariusza dla Magento Commerce jest hostowany w infrastrukturze chmury. W nowej wersji zostały też wycofane wszystkie podstawowe płatności z wyjątkiem PayPal. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat funkcjonowania Magento Commerce 2.3.5., skontaktuj się z nami – z pewnością pomożemy Ci rozwiać wszelkie wątpliwości!

Masz pytanie?

Napisz do nas

  PDF, DOC, DOCX, JPG lub PNG (max 5MB)

  *Wymagane  Andrzej-kurs-programowania

  Andrzej Szylar

  Chief Executive Officer

  E-mail:

  andrzej.szylar@unitygroup.com
  Magda2

  Magdalena Paczyńska-Kamienik

  HR Manager

  E-mail:

  magdalena.paczynska@unitygroup.com
  Aleksandra

  Aleksandra Bielawska-Clegg

  HR Business Partner

  E-mail:

  Michal

  Michał Duława

  New Business Developer

  E-mail:

  Katarzyna

  Katarzyna Zajchowska

  Marketing Partner

  E-mail: