Rekomendacje produktowe z Adobe Sensei teraz zintegrowane z Page Builder w Magento

03.09.2020 Angelika Siczek
mężczyzna polecający rekomendacje produktowe

Firmy obecne w internecie stale poszukują rozwiązań, które pomogą im wybić się ponad swoją konkurencję i zagwarantować swoim klientom jak najlepsze doświadczenia w kontakcie z ich marką. Dziś szczególnie jest to kwestia wysuwająca się na pierwszy plan, ponieważ sprzedawcy muszą maksymalnie dopasowywać się do potrzeb odbiorców, wczuwać się w ich sytuację i spełniać ich oczekiwania za pomocą oferowanych produktów i za sprawą przyjaznego przekazu całej marki. Jak w osiągnięciu tego celu pomaga Magento Commerce?

Nowości oferowane przez Magento 

By pomóc właścicielom internetowych biznesów, firma Magento oferuje nowe rozwiązanie, w którym Rekomendacje produktów dla Magento Commerce są zintegrowane z narzędziem do tworzenia treści Magento, czyli Kreatorem Stron. Dzięki takiemu rozwiązaniu jeszcze bardziej można zróżnicować rekomendacje, rozszerzając wbudowane środowisko Magento Admin, aby usprawnić przepływ pracy. Co więcej, sprawia to, że sprzedawcy Magento mogą bezproblemowo przeciągać i upuszczać jednostki rekomendacji oparte na Adobe Sensei w dowolnym miejscu w treści, którą wcześniej samodzielnie stworzą w Kreatorze Stron. 

Nowe możliwości, oferowane przez Magento i Sensei zostały udostępnione dla użytkowników Magento Commerce w kwietniu br. Są to wspomniane już rekomendacje produktów oparte na Adobe Sensei, sztucznej inteligencji oraz technologii maszynowego uczenia się. Funkcja ta umożliwia właścicielom sklepów wdrażanie zautomatyzowanych i inteligentnych zaleceń we wszystkich witrynach sklepowych. Pomaga to klientom w odkrywaniu nowych produktów, odpowiednio dobranych do ich preferencji, które zostały odkryte podczas ich podroży zakupowej przez sklep. Wszystko to zachodzi przy jednoczesny zwiększaniu zaangażowania użytkowników, podnoszeniu współczynnika konwersji i w efekcie powiększaniu przychodów firmy.

Jak nowa funkcja wpływa na funkcjonowanie Magento Commerce?

Firma Magento, udostępniając nowe rozszerzenie w Magento Marketplace, od razu odnotowała aż ponad 250 pobrań. Oznacza to, że znaczna część dużych i małych firm wykorzystuje potencjał sztucznej inteligencji, aby zapewnić sobie efektywny wzrost. Wiosek taki nasuwa się od razu, ponieważ nie jest tajemnicą, że różne organizacje szukają coraz to nowszych sposobów napędzania wzrostu przy jednoczesnym utrzymaniu tego samego poziomu kosztów, a rozwiązania oparte na sztucznej inteligencji wspierają oba podejścia. Z tego też powodu od wdrożenia nowej funkcji związanej z rekomendacjami, firma poszła o krok dalej. Postawiła na wypełnienie luki między inteligentnym merchandisingiem a zarządzaniem treścią.

Jakie są najważniejsze korzyści związane z integracją Kreatora Stron?

Wśród kluczowych korzyści wynikających z integracji Kreatora Stron wyróżnić można: 

 • Obecność funkcji „przeciągnij i upuść”. Dzięki niej możesz umieszczać rekomendacje produktów w dowolnej pozycji pomiędzy edytowalną treścią. Wszystko to jest możliwe dzięki Kreatorowi Stron, który co więcej, jest bardzo prosty i intuicyjny w obsłudze. 
 • Możliwość dodawania jednostki rekomendacji do wielu typów treści, np. do stron, bloków, bloków dynamicznych i pojedynczych pól. Zrobisz to samodzielnie, bez potrzeby angażowania innych specjalistów. 
 • Możliwość kierowania rekomendacji do określonych klientów, dzięki przypisywaniu dynamicznych bloków do różnych segmentów konsumentów. Dla przykładu – możesz skorzystać z bloków dynamicznych, by pokazać swojemu najbardziej lojalnemu klientowi mocno spersonalizowany wybór polecanych mu produktów. Z koeli inny, np. nowy klient może otrzymać zupełnie inny zestaw, ponieważ będzie pasować do odmiennego typu rekomendowanych produktów. 
 • Obecność narzędzia do tworzenia stron, które pozwoli Ci na wdrożenie konkretnych zleceń na stronie poszczególnego produktu, zamiast na wszystkich stronach produktów.
 • Możliwość dostosowania jednostki rekomendacji w Kreatorze Stron tak, aby pasowały one do marki (były z nią spójne) za sprawą kolorów, obramowania, stylu nagłówków i innych cech. 

Masz pytanie?

Napisz do nas

  PDF, DOC, DOCX, JPG lub PNG (max 5MB)

  *Wymagane  Andrzej-kurs-programowania

  Andrzej Szylar

  Chief Executive Officer

  E-mail:

  andrzej.szylar@unitygroup.com
  Magda2

  Magdalena Paczyńska-Kamienik

  HR Manager

  E-mail:

  magdalena.paczynska@unitygroup.com
  Aleksandra

  Aleksandra Bielawska-Clegg

  HR Business Partner

  E-mail:

  Michal

  Michał Duława

  New Business Developer

  E-mail:

  Katarzyna

  Katarzyna Zajchowska

  Marketing Partner

  E-mail: