Jeden z wiodących na polskim rynku dostawców elementów systemów automatyki przemysłowej i robotyki z 40 letnim doświadczeniem. Na ich stronie znaleźć można produkty do zastosowań również w energetyce, przemyśle morskim, górnictwie, edukacji, logistyce i innych sektorach przemysłowych. Elmark ciągle dostosowuje swoją ofertę, aby utrzymać się, lub nawet wyprzedzić technologiczne trendy. To podejście było jednym z powodów rozpoczęcia naszej współpracy. 

Poznaj nasze Case Study

Wsparcie UX

Potrzeby klienta zakładały zmiany kompozycyjne i uporządkowanie asortymentu sklepowego. Dodatkowo nasi specjaliści zadbali o odświeżoną mechanikę User Experience i wdrożyli najnowsze techniki zgodne z panującymi trendami.

Migracja do Magento 2

Oceniwszy potrzeby klienta zasugerowaliśmy i przeprowadziliśmy kontrolowaną migrację danych w sklepie do nowszej wersji systemu Adobe Magento.

Implementacja rozwiązań B2B

Zgodnie z wymaganiami nasi specjaliści określili i wprowadzili potrzebną infrastrukturę i nowe moduły w celu rozszerzenia działalności o sektor B2B i połączenie części produkcji i korporacyjnej.