NEO24.PL znajduje się w czołówce najlepszych sklepów internetowych w Polsce, oferujących szeroki wybór sprzętu RTV i AGD. Mimo to stale rozwija swoją ofertę, dostarczając coraz to nowsze kategorie produktów swoim klientom. Naszym partnerem biznesowym jest od 2015 roku.

Przez lata współpracy wdrożyliśmy wiele zmian, pozwalających jeszcze bardziej usprawnić jego funkcjonowanie. Znaczącą rewolucją dla serwisu było m.in. wdrożenie Progressive Web App, a przez to zaoferowanie nowych doświadczeń zakupowych swoim użytkownikom. Serwis NEO24.PL cieszy się dużym uznaniem. Został wyróżniony np. Certyfikatem Trusted Shops, Mega Sklepy oraz ujęty w rankingu Rzeczpospolita – Ranking Najcenniejszych Polskich Marek.

Poznaj nasze Case Study

Wdrożenie Progressive Web Application

Kolejne wdrożenie PWA dla jednego z naszych klientów. Tym razem również skupiliśmy się na celach związanych z poprawą widoczności w wyszukiwarkach oraz dostarczeniem rozwiązania zgodnie z napiętym harmonogramem. Dzięki dobremu planowaniu udało nam się wdrożyć aplikację w ramach czasowych a klient może cieszyć się z wysokiej pozycji w wyszukiwarce oraz lepszym wynikom sprzedażowym w kanale mobile.

progressive-web-application-neo24

Hosting AWS

Po rozwiązania AWS sięgają to coraz nowe firmy, które cenią sobie dostęp do dużej mocy obliczeniowej w każdym momencie oraz szereg wspierających usług. Dla firmy Neo24.pl ważne było mieć skalowalne rozwiązanie, które bez problemu wesprze ich w wielkich promocjach oraz dodatkowym ruchu na stronie.

wdrozenie-aws-neo24

Migracja z Magento 1 na Magento 2

Kolejna udana migracja! Każdy z naszych klientów pracuje wyłącznie na najnowszych wersjach oprogramowania. Zapewnia to im oraz nam praktykę z pracą z najnowszymi technologiami. Aktualne wsparcie oraz szeroki wybór rozszerzeń wspieranych przez Adobe pomaga naszym klientom na spokojne prowadzenie swoich biznesów.

Laptop ze zdjęciem przedstawiającym migracje na Magento 2

Integracje dodatkowych rozszerzeń

Przygotowanie wtyczek i rozszerzeń do implementacji w taki sposób, by spełniały wymagania klientów wymaga dobrego insightu oraz sprawdzonych metod UX.

neo24-tablet