Jeden z liderów sprzedaży w branży RTV-AGD, który oferuje bogaty pakiet usług około sprzedażowych w sklepach internetowych oraz stacjonarnych. Obecnie posiada prawie 300 sklepów na terenie całej polski oraz sklep internetowy, który miesięcznie obsługuje ponad 4 000 000 użytkowników.

Jesteśmy partnerami od 2015 roku i od tego czasu udało nam się wdrożyć kilkanaście projektów z różnych obszarów – od PWA po integrację modułów. Naszym celem jest, by Neonet był zawsze dobrze zoptymalizowany oraz doskonale radził sobie nawet podczas największego ruchu klientów.

Poznaj nasze Case Study

Wdrożenie Progressive Web Application

Czym jest Progressive Web Application? To technologia, która pozwala znacząco ograniczyć koszty i stworzyć aplikację działającą na każdej rozdzielczości urządzeń mobilnych. Dzięki temu nasz zespół oszczędza czas oraz roboczogodziny, nie marnując ich na dopasowywanie Twojego sklepu do różnych urządzeń. Dodatkowo doskonała optymalizacja pod wyszukiwarki znacząco wpływa na SEO Twojej strony, które będzie pozycjonować Twój sklep wyżej w wynikach wyszukiwania, co przekłada się na większy ruch organiczny.

realizacja-pwa-dla-neonet

Hosting AWS

Dostarczenie użytkownikom swojego sklepu dobrych wrażeń opiera się w głównej mierze na odpowiednim hostingu. AWS jest doskonałym wyborem na mnogość usług, które oferuje, ale przede wszystkim na wygodny dostęp do dużej mocy obliczeniowej. Black Friday, wyprzedaże, Cyber Monday? Teraz gwałtowne skoki ruchu w sklepie można szybko i opłacalnie zabezpieczyć, dzięki rozwiązaniu chmurowym AWS.

Rozwiazanie-chmurowe-dla-neonet

Migracja z Magento 1 na Magento 2

Sukces w e-Commerce wymaga najnowszych rozwiązań oferowanych przez rynek. Dla zapewnienia wymagań i oczekiwań naszego klienta przeprowadziliśmy aktualizacji oprogramowania platformy sprzedażowej jaką jest Magento i przenieśliśmy cały sklep Neonet na nowszą wersję systemu.

Laptop ze zdjęciem przedstawiającym migracje na Magento 2

Integracje dodatkowych rozszerzeń

Dobrze przystosowany sklep to taki, który oferuje funkcjonalności dopasowane do potrzeb jego użytkowników. Platformę Magento 2 dla NEONET S.A. dostosowaliśmy integrując z wieloma przydatnymi wtyczkami, modułami oraz rozszerzeniami – niektóre pisane od nowa przez nasz zespół.

integracje-dla-sklepu-neonet