Case Studies

Zrealizowaliśmy ponad 50 sklepów Magento poniżej kilka naszych wybranych realizacji.

Moje krzesła

Case studies z wdrożenia platformy Magento 2 dla sklepu mojekrzesla.pl działającego na rynku sprzedaży detalicznej i hurtowej w branży wyposażenia biura.

Neonet

Case study wdrożenia sklepu internetowego dla jednego z największych w Polsce dystrybutorów artykułów RTV-AGD. Bogata oferta marki Neonet obejmuje m.in. gry, konsole, komputery, telefony oraz akcesoria fotograficzne, które dostępne są w ponad 500 sklepach stacjonarnych na terenie całego kraju..

Bittersweet Paris

Case study opisujące proces powstania jednego z najbardziej wyjątkowych internetowych sklepów odzieżowych na rynku międzynarodowym. Efekt finalny to jedyny w swoim rodzaju miks soczyście kolorowych elementów layoutu z futurystycznymi rozwiązaniami technologicznymi.

Prezentokracja

Wdrożenie sklepu internetowego dla jednej z największych w Polsce firm specjalizujących się w dostarczaniu skutecznych rozwiązań motywacyjnych i lojalnościowych. Bogata oferta prezentowa obejmuje zarówno eleganckie upominki biznesowe, jak i nowoczesne narzędzia nagradzania oraz budowania relacji: przeżycia, prezenty ślubne i więcej.

Sunloox

Case study jednego z najbardziej ekskluzywnych salonów optycznych w kraju. Nowy system e-commerce to inteligentne rozwiązania, które zapamiętują zachowania Klientów oraz większa wygoda użytkowania.

Novamed

Nowy system e-commerce pozwalający na prowadzenie wielopłaszczyznowej sprzedaży i najlepsze rozwiązania Responsive Web Design dla firmy będącej liderem dystrybucji sprzętu medycznego.

Saint-Gobain

Autorskie rozwiązania wspierające pracę kurierów i zaawansowane funkcjonalności, dzięki którym zakupy stają się bardziej intuicyjne i krótsze. Zmieniamy oblicze światowego lidera w dziedzinie budownictwa.

InspiredBy

Wdrożenie strony internetowej jednego z pierwszych w Polsce systemów subskrypcji zestawów prezentowych. Serwis wyróżnia bogata oferta produktów polecanych przez celebrytów, m.in. Joannę Krupę, Ewę Wachowicz, Ewę Chodakowską oraz Rafała Maślaka.

NEO24

Cass studies z wdrożenia platformy ecommerce dla firmy Neo24, lidera branży RTV/AGD działającego na rynku i rozwijającego się nieprzerwanie od roku 2006.

Tutamo

Platforma Tutamo to międzynarodowy sklep internetowy prowadzący sprzedaż internetową na 11 rynkach Europejskich. Dynamicznie rozwijający się startup działa na ryku od roku 2016 notując rokrocznie kilkukrotny wzrost sprzedaży.

Rotomshop

System e-commerce dla jednego z czołowych dystrybutorów produktów logistycznych w Europie. Po udanym wdrożeniu sklepu internetowego w 2013 roku, spółka Rotom Polska postanowiła kontynuować współpracę z Global4Net w procesie rozwoju e-commerce w obrębie ośmiu kluczowych rynków Europejskich